jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۸۱۱۰۱   ۱۷ خرداد ۱۳۹۳  |  ۰۹:۴۶

غایبان پرشمار در تمرین پرسپولیس

علی دایی با چه کسانی تمرین می کند؟

تمرین پرسپولیس روز شنبه در حالی برگزار می شود که ابهام در حضور بسیاری از سرخپوشان وجود دارد.

علی دایی با چه کسانی تمرین می کند؟

به گزارش جام جم ورزشی ،علی دایی اعلام کرده که پرسپولیس از امروز تمرینات آماده سازی خود برای فصل آینده را آغاز می کند اما مشخص نیست در تمرین روز نخست چند بازیکن حضور خواهند داشت.

از طرفی چهار بازیکن پرسپولیس همراه تیم ملی در برزیل حضور دارند و نفراتی مثل خلعتبری و صادقیان که در اتریش و آفریقای جنوبی تمرینات سختی را پشت سر گذاشتند حالا حالاها باید استراحت کنند، به خصوص خلعتبری که تا همین چند روز پیش مشغول تمرین و بازی تدارکاتی و البته مسافرت های طولانی بود.

به غیر از اینها نیلسون در ایران نیست و تکلیف بازیکنانی مثل نورمحمدی، نوری، سیدصالحی، دهنوی، محمدی، عابدزاده و حاتمی هم اصلا مشخص نیست و بعید است برخی از این بازیکنان در پرسپولیس بمانند.

با این حساب در تمرینات سرخ ها شاید حدود 10 بازیکن حضور یابند. نفراتی مثل حمیدرضا علی عسگری، امید عالیشاه، محمد عباس زاده، مهرداد کفشگری، فرشاد قاسمی، میلاد کمندانی، مهدی دغاغله، مهدی طارمی و شاید افشین اسماعیل زاده، که از بین این نفرات سه بازیکن مازندرانی تیم یعنی عباس زاده، کفشگری و عالیشاه در حال حاضر در شمال حضور دارند و باید دید چگونه می توانند به تهران برگردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها