jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۷۵۱۷۹ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۱:۳۷
آقای کفاشیان شما چه کاره بودی ؟

علی کفاشیان که این روزها میانه اش با کارلوس کرش مثل سابق حسنه نیست ، از زدن هر حرفی که به نوعی جایگاه سرمربی پرتغالی تیم ملی را نزد مردم کاهش دهد ابایی ندارد .
رابطه رییس فدراسیون فوتبال و سرمربی پرتغالی نیز از جایی به سردی گرائید که کرش در رابطه با هزینه اردوی آفریقای جنوبی حرفی را زد که نباید می زد ، ضمن آنکه کرش در ادامه بدجوری به کیفیت پیراهن های آل اشپورت اعتراض کرد و از عقیده خود نیز ذره ای عقب ننشست تا این موضوع در تضاد با نظر علی کفاشیان ، مدیریت فدراسیون را به چالش بکشد . همین نیز شده که علی کفاشیان با اطمینان از اینکه کارلوس کرش در پایان جام جهانی برزیل روی نیمکت تیم ملی نخواهد بود و به همکاری اش پایان می دهد ، سیاست فاصله گرفتن از سرمربی تیم ملی را مورد توجه قرار داده تا فردا که هر نتیجه ای در جام جهانی بدست آمد فرصت دفاع از خود را داشته باشد و به قولی با طناب کرش ته چاه نرود .
او دیروز جدا از آنکه اعلام کرد درخواست مالی کرش برای ادامه همکاری به 16 میلیارد تومان می رسد ، در رابطه با اینکه چرا عذرخواهی سید مهدی رحمتی از سوی کارلوس کرش پذیرفته نشد در جمع دانشجویان دانشگاه شیراز گفت : رحمتی یک سطرعذرخواهی نوشت و ما نیز در حضور آقایان آیت‌اللهی و منصوریان به ک‌رش تسلیم کردیم اما سرمربی تیم ملی آن را نپذیرفت. به گفته رییس خوش خنده فدراسیون، کرش همانجا اعلام کرده که رحمتی باید سه بار و در سه سطر عذرخواهی خود را می‌نوشته و برای همین زیر بار عذرخواهی او نرفته است .
واقعا جالب است که در این فوتبال آدم چه چیزهایی که نمی شنود ! هر چند بعضی از صحبت ها را چندان نباید جدی گرفت و باید نسبت به آنها بی تفاوت بود ، اما هر چه فکر کردیم دیدیم نمی توان معترض این صحبت های رییس فدراسیون فوتبال نشد . ابتدا باید پرسید که آقای کفاشیان از بیان چنین مطالبی چه هدفی را دنبال می کند ، آیا درست است که در فاصله کمتر از یک ماه به شروع جام جهانی ، رییس فدراسیون پشت سرمربی تیم ملی کشورش را خالی کند ؟ بدیهی است آقای کفاشیان اگر می خواهد حرفی را در این زمینه بزند می تواند مواضع کرش را تکرار کرده و زیاد در جهت پاسخ به خود فشار نیاورد . آخر وقتی او این حرف را می زند به نوعی اقتدار مدیریتی خود را زیر سئوال می برد و قطعا هر خواننده ای از خود می پرسد که وقتی رییس فدراسیون از رحمتی دستخط عذرخواهی گرفته ، چرا نباید کرش مجاب می شد که به احترام کفاشیان نیز که شده، فرصت دوباره ای به مهدی رحمتی بدهد . ؟!
به هر صورت آقای کفاشیان در مقام رییس فدراسیون فوتبال باید مواضعی را بگیرد که جای حرف و حدیثی در آن نباشد ، نه اینکه با زدن حرف هایی که اصلا ضرورتی به بیان ندارد ، حاشیه ای را به حواشی زیاد فوتبال ایران اضافه کند .کفاشیان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حمید آبی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۹
اولا اینكه شما جای كروش و كفاشیان را وارونه دیده اید و در اصل در دو سال گذشته این كروش بوده كه رئیس فدراسیون فوتبال بوده است و نه كفاشیان!
۰
۰

یادداشت

بیشتر
وداع با ارتش یک نفره

وداع با ارتش یک نفره

از منظر من دیگو مارادونا بزرگترین چهره تاریخ فوتبال جهان است. قصد ندارم بعد از مرگش در مورد او غلو کنم، اما مارادونا یک شخصیت چند‌بعدی بود و اصولا به شکلی پارادوکسیکال و تضادگونه در جهان فوتبال حضور داشت.

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر