jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۷۲۱۲۵   ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۱:۵۸

اتفاق نامطلوب در تیم کروش

ردپای دلال و آقای سردبیر در تیم ملی

یک دلال مطرح و البته سابقه دار این روزها در تمرینات تیم ملی آفتابی شده است.

ردپای دلال و آقای سردبیر در تیم ملی

سایت جام جم ورزشی - تیم ملی فوتبال ایران قرار است پیش از عزیمت به اردوی اتریش چند روزی هم در تهران اردو بزند و تمرین کند این در حالی است که یک دلال به راحتی برای خودش در تمرینات آفتابی می شود و جولان می دهد. این دلال معروف حتی گفت و گوهایی را هم با چند بازیکن لیگ برتری انجام داده.

رد و پای این دلال معروف به یکی از روزنامه های ورزشی هم می رسد. این دلال با حضور در این روزنامه ورزشی گفت و گوهای دوستانه ای هم با سردبیر این روزنامه انجام می دهد.

این دلال و آن سردبیر با نزدیک شدن به فصل نقل و انتقالات جنب و جوش عجیبی پیدا می کنند و رد و پای آنها را می توان در برخی از نقل و انتقالات لیگ برتری دید. برخی از تیترهای این روزنامه ورزشی هم بی مناسبت با نقل و انتقالات نیست.

به هر حال باید دید کروش در روزهای آینده چقدر به حضور مشکوک افراد ناشناس در اردوی تیم ملی واکنش نشان می دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها