jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۷۲۱۲۵   ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۱:۵۸

اتفاق نامطلوب در تیم کروش

ردپای دلال و آقای سردبیر در تیم ملی

یک دلال مطرح و البته سابقه دار این روزها در تمرینات تیم ملی آفتابی شده است.

ردپای دلال و آقای سردبیر در تیم ملی

سایت جام جم ورزشی - تیم ملی فوتبال ایران قرار است پیش از عزیمت به اردوی اتریش چند روزی هم در تهران اردو بزند و تمرین کند این در حالی است که یک دلال به راحتی برای خودش در تمرینات آفتابی می شود و جولان می دهد. این دلال معروف حتی گفت و گوهایی را هم با چند بازیکن لیگ برتری انجام داده.

رد و پای این دلال معروف به یکی از روزنامه های ورزشی هم می رسد. این دلال با حضور در این روزنامه ورزشی گفت و گوهای دوستانه ای هم با سردبیر این روزنامه انجام می دهد.

این دلال و آن سردبیر با نزدیک شدن به فصل نقل و انتقالات جنب و جوش عجیبی پیدا می کنند و رد و پای آنها را می توان در برخی از نقل و انتقالات لیگ برتری دید. برخی از تیترهای این روزنامه ورزشی هم بی مناسبت با نقل و انتقالات نیست.

به هر حال باید دید کروش در روزهای آینده چقدر به حضور مشکوک افراد ناشناس در اردوی تیم ملی واکنش نشان می دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر