jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۷۰۴۷۰   ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۰۹:۵۸
سعید محمدپور بازی‌های آسیایی را از دست داد

وزنه بردار المپیکی ایران به دلیل آسیب دیدگی بازی های آسیایی را از دست داد.

سعید محمدپور وزنه بردار المپیکی ایران که از دهم اسفندماه با حضور در اردوی تیم ملی وزنه برداری، خود را برای بازی های آسیایی آماده می کرد در حین تمرینات، آسیب دیدگی قدیمی اش از نا حیه مفصل ران پای راست تشدید شد و از آنجا که احتمال پارگی مفصل او وجود داشت پزشکان او را از ادامه تمرینات باز داشتند تا تحت مداوای کامل قرار گیرد.

با این وضعیت سعید محمدپور با ترک اردوی تیم ملی به شهر خود بازگشت تا روند درمانی خود را طی کند. او در این شرایط بازیهای آسیایی را از دست داده است.

پیش از این نیز میثم محبی دیگر وزنه بردار دسته 94 کیلوگرم به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه زانو اردوی تیم ملی را ترک کرده بود. به این ترتیب ایران در بازی های آسیایی اینچئون در دسته 94 کیلوگرم احتمالا نماینده ای نخواهد داشت. (ایسنا )

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر