jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۶۲۳۷   ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۶:۵۲
پیروانی جدی‌ترین گزینه مدیرعاملی؟


افشین پیروانی جدی‌ترین گزینه مدیرعاملی پرسپولیس در فصل بعد است.

وضعیت مدیریتی باشگاه پرسپولیس کماکان نامشخص است و در حالی که وزارت ورزش از روزهای پایانی سال 92 اعلام کرده بود که اعضای جدید هیات مدیره این باشگاه را معرفی می کند اما هنوز خبری از اعلام اعضای جدید نیست.

تازه‌ترین اظهارنظر در این رابطه در برنامه 90 و از سوی امیررضا خادم صورت گرفت. او گفت که اعضای هیات مدیره پرسپولیس تا دوشنبه هفته آینده معرفی می‌شوند. هرچند با توجه به پیچیدگی‌های مدیریت پرسپولیس انتخاب افراد مناسب و راضی کردن آنها برای کار در شرایط کنونی بسیار سخت است.

در همین زمینه در روزهای گذشته رفت و آمدهای زیادی به وزارت ورزش انجام شده و تعدادی از مدیران ورزشی و پیشکسوتان پرسپولیس به وزارتخانه رفته‌اند و مذاکراتی برای مدیرعاملی و حضور در هیات مدیره با آنها انجام شده است.

در حال حاضر افرادی مثل افشین پیروانی، حمید استیلی، جعفر کاشانی و محمد زادمهر از گزینه‌های حضور در هیات مدیره هستند. برای مدیرعاملی هم نام چند گزینه مثل ساکت، فائقی و افشین پیروانی مطرح است که در این میان ساکت و فائقی به پیشنهاد وزارت ورزش پاسخ منفی داده و مذاکرات فعلا با پیروانی به صورت جدی‌تری پیش رفته است.

گودرزی وزیر ورزش که خود از جامعه دانشگاهی وارد وزارت ورزش شده برای انتخاب مدیرعامل تاکید زیادی روی تحصیلات گزینه‌ها دارد و به این دلیل که پیروانی دکترای تربیت بدنی دارد گودرزی و سجادی با او مذاکره کرده‌اند و هر دو طرف منتظر رفع مشکلات مالی باشگاه و آغاز به کار برای فصل جدید هستند. هر چند پیروانی هم به آنها گفته که به کار در بخش فنی فوتبال و مربیگری علاقه بیشتری دارد اما پاسخ قطعی را هنوز نداده است.

بدهی میلیاردی پرسپولیس مانعی بزرگ برای هر کدام از گزینه‌هایی است که پست مدیرعاملی به آنها پیشنهاد می‌شود؛ موضوعی که قطعا مدیریت بر این تیم را سخت می‌کند. در همین زمینه از وزارت ورزش خبر می‌رسد که مسئولان این وزارت‌خانه برای رفع این مشکلات دست به کار شده‌اند و با یکی، دو شرکت تولیدی نیز برای بحث اسپانسرشیپ پرسپولیس در فصل جدید به توافقاتی رسیده‌اند. باید دید ترکیب جدید هیات مدیره پرسپولیس چگونه چیده می‌شود و این تیم برای فصل بعد در چه وضعیتی بسته می‌شود. (ایسنا )

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها