jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۶۱۴۶   ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۲:۰۹

سایت فدراسیون جهانی فوتبال زمان دیدار تیم‌های ملی ایران و موزامبیک را تغییر داد.

تغییر در زمان برگزاری دیدار  ایران وموزامبیک

سایت جام جم ورزشی - پس از اینکه اردوی تیم ملی فوتبال ایران در آفریقای جنوبی 5 روز کمتر شد، مسئولان فدراسیون فوتبال از تغییر زمان دیدار دوستانه این تیم با موزامبیک خبر داده و زمان آن را 30 آپریل (10 اردیبهشت) اعلام کردند.

بر همین اساس سایت فدراسیون جهانی فوتبال، فیفا امروز در حالی تاریخ این دیدار را به 10 اردیبهشت تغییر داد که پیش از این همین سایت زمان این دیدار را 17 اردیبهشت اعلام کرده بود، ضمن اینکه با اعلام فیفا این دیدار در ژوهانسبورگ برگزار می‌شود.

نکته قابل توجه اینکه دیدار دو تیم ایران و موزامبیک در تاریخ 17 اردیبهشت همچنان در برنامه دیدارهای ایران موجود است با این تفاوت که مکان دیدار دوم مشخص نیست. البته به نظر می‌رسد فیفا در این مورد اشتباهاتی را کرده باشد و دیدار دوم به زودی از لیست برنامه‌های تیم ملی پاک شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها