jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۳۰۱۳   ۲۵ فروردين ۱۳۹۳  |  ۲۲:۰۶
"90" و پایان یک کابوس؟


صبح فردا (سه‌شنبه) 26 فروردین ماه قرار است زندگی یک جوان به پایان برسد؛ قراری که می‌شود با مهربانی یک پدر و مادر، فراموش شود.

یک خبر گاهی چنان تلخ است که با هیچ واژه‌ای نمی‌شود تلخی‌اش را کم کرد. این خبرها در دل و ذهن خواننده‌شان زخمی می‌زنند که به سادگی ترمیم نمی‌شود اما گاهی می‌توان امیدوار بود که "مهربانی یک پدر و مادر"، خبر شیرینی بدهد و خبر تلخ را به زباله‌دان تاریخ بسپارد.

ماجرا از این قرار است که سال‌ها پیش، اتفاقی تلخ و گزنده رخ می‌دهد و جوانی به جزای این جرم، محکوم می‌شود. حالا قرار است که این جوان، صبح فردا (سه‌شنبه) 26 فروردین ماه 93 در ازای خطایش، مجازات شود؛ کابوسی که شش سال است با این جوان همراه بوده است.

تمام این کابوس می‌تواند با مهربانی یک "پدر و مادر" به رویایی شیرین تبدیل شود؛ پدری که خود از موسپیدکرده‌های فوتبال پرافتخار مازندران است.

عبدالغنی حسین‌زاده، پیشکسوت فوتبال مازندران، می‌تواند با یک تصمیم بزرگ و خداپسندانه، جانی را ببخشد و روحی را آرام کند.

شاید بی‌فایده نباشد که برنامه پربیننده "90" به عنوان تاثیرگذارترین برنامه فوتبالی در دهه اخیر تلویزیون ایران، گوشه ای از برنامه امشب خود را به این ماجرا اختصاص دهد تا برنامه امشب، آخرین "90" عمر "جوان" خطاکار نباشد.

کامیار سالاریان، مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان شهرستان نور هم با بیان اینکه قرار است صبح فردا حکم قصاص اجرا شود به ایسنا گفته است: ما از طریق انجمن حمایت از زندانیان شهرستان نور تلاش بسیاری برای اخذ رضایت انجام داده‌ایم و هر چند که اولیای دم خواستار اجرای حکم هستند امیدواریم در نهایت رضایت بدهند.

وی اظهار کرد: اولیای دم در این رابطه گفته‌اند هر اتفاقی قرار است بیفتد پای چوبه دار خواهد افتاد. پدر مقتول از فوتبالیست‌های بنام استان مازندران و شهر رویان است که یک مدرسه فوتبال نیز دارد. او روحیه ورزشکاری دارد و به همین دلیل امیدواریم که از قصاص قاتل فرزندش گذشت کند.

برچسب ها: 90
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
سعید
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۶
امروز 26 فروردین است. لطفا بنویسید چی شد ؟
۰
۰

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها