jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۲۹۲۴   ۲۵ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۷:۴۲
هاشمی طباء : پرداخت‌های میلیاردی منشا مدیریتی دارد

مشاور وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه کار مشاوره، اجرایی نیست گفت: از من خواسته شد در کنار وزارت ورزش و جوانان باشم، مشاوره بدهم من هم قبول کردم.

به گزارش جام جم ورزشی هاشمی طبا در گفت وگو با پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان در خصوص حکمی که اخیرا از سوی دکتر گودرزی به وی اهداء شده، اظهار کرد: دکتر گودرزی با من درمورد طرح های عمرانی و تبصره هایی که در این خصوص در بودجه وجود دارد صحبت کردند و نظر من را خواستند و از من خواسته شد که این موضوع را بررسی کنم و به عنوان مشاور نظر بدهم برای کمک به ایشان و ورزش آماده ام.

وی ادامه داد :ضمن این که از من خواستند عضو شورای راهبردی وزارت ورزش و جوانان نیز شوم و من هم چون هر جا باشم درخدمت ورزش هستم و اگر کسی در این حوزه از من نظر بخواهد دریغ نخواهم کرد، پذیرفتم .

معاون اسبق رییس جمهور در خصوص مطالبی که در رسانه ها در این ارتباط به نقل از وی منعکس شده بود، گفت : من اعلام کردم که کار من در وزارت ورزش و جوانان اجرایی نیست، بلکه مشاوره است کسانی می توانند در این وزارتخانه کار اجرایی انجام بدهند که کارمند وزارتخانه باشند در حالی که من بازنشسته جای دیگری هستم .

وی در پاسخ به این سوال که ایا شما گفته اید که نباید این حکم علنی می شد گفت: نه من چنین چیزی نگفته ام و به هرحال این کار چیزی نیست که پنهانی باشد .

رییس اسبق سازمان تربیت بدنی همچنین در مورد ساخت طرحهای نیمه تمام گفت : در ابن بخش حجم کار بسیار زیاد است واعتبارات تخصیص یافته کافی نیست. این بودجه اینکه این طرحها 10 یا 15 سال آنیده هم به پایان برسد تقریبا امکان پذیر نیست .

مشاور وزیر ورزش و جوانان افزود: آن چیزی که برای این طرح ها پیش بینی شده 3 تبصره بودجه ای است که با کمک انها نسبت به تکمیل طرح ها اقدام شود . به هرحال امیدوارم با کمک و مشاوره یکدیگر بتوانیم به نتایج خوبی دست پیدا کنیم.

وی در مورد دستمزدهای بازیکنان گفت: این پرداختهای میلیاردی که از آسمان نیامده بلکه یک منشاء مدیریتی دارد. درواقع عملکرد نامناسب هیات مدیره و عدم کنترل مدیر عامل باعث شده کار به اینجا برسد.
هاشمی طبا ادامه داد: وقتی هیات مدیره نظارت درست ندارد و مدیر عامل هم هرکاری دلش می خواهد انجام می دهد و طرازهای مالی، مکانیزمهای کنترلی وجود ندارد، سود و وزیان ها و گزارش بازرسان مورد توجه قرار نمی گیرد تعهداتی ایجاد می شود که نمی شود آنها را اجرا کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر