jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۲۲۹۸   ۲۴ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۰:۵۸

کروش بعد از اردوی آفریقا نفرات جدید دعوت می کند

پای یک فهرست جدید در میان است

مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال اعلام کرد کروش بعد از اردوی آفریقای جنوبی فهرست تیم ملی را برای اردوی اتریش معرفی خواهد کرد.

پای یک فهرست جدید در میان است

سایت جام جم ورزشی - بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی باید فردا ساعت 18:30 خود را به اردوی تیم ملی معرفی کنند. تیم ملی فردا تمرین نخواهد داشت و قرار است اعضای تیم ملی بامداد فردا تهران را به مقصد امارات و آفریقای حنوبی ترک کنند.

امیر حسین حسینی مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال با اعلام این خبر اظهار داشت:بعد از اردوی تیم ملی در آفریقا قرار است تیم ملی 17 اردیبهشت به تهران برگردد.

وی در خصوص وضعیت پژمان منتظری نیز گفت: بلیت این بازیکن خریداری شده و در صورت توافق این بازیکن حتی می تواند از کشور قطر به امارات اضافه شود و در آنجا به دیگر بازیکنان اضافه شود.

مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که آیا فهرست اعلام شده آخرین فهرست تیم ملی خواهد بود یا خیر گفت: من دیروز شخصا با آقای کی روش صحبت کردم و او قویا اعلام کرد که این فهرست نهایی نیست.قرار است بعد از بازگشت تیم ملی از آفریقای جنوبی فهرست جدید تیم ملی برای اردوی اتریش اعلام شود.

حسینی در پایان از باشگاه ها خواست تا با تیم ملی همکاریی لازم را داشته باشند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر