jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۰۲۲۵   ۱۸ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۳:۳۹

تامین هزینه‌ سفر پرسپولیس به اهواز

پروین دست به جیب شد

با توجه به آخرین بازی پرسپولیس در لیگ برتر مقابل استقلال خوزستان و مشکلات پیش رو بالاخره علی پروین امروز هزینه‌های سفر به اهواز را تقبل کرد.

پروین دست به جیب شد

سایت جام جم ورزشی - مشکلات مالی این روزها در پرسپولیس حرف اول را می‌زند به طوری که این تیم برای هزینه‌های سفرش هم در این فصل با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کرد.

به گزارش فارس شاگردان دایی برای سفر به اهواز هم مشکلاتی داشتند که بالاخره پروین با پرداخت 20 میلیون تومان هزینه سفر، 15 میلیون‌تومان هزینه هواپیما این مشکل را بر طرف کرد. این در شرایطی است که پروین قرار است 20 میلیون نیز ظرف 48 ساعت آینده بابت هتل قرمزپوشان تحویل دهد تا پرسپولیسی‌ها برای آخرین دیدار خود حداقل مشکلات مالی هزینه سفر نداشته باشند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر