jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۹۹۷۳   ۱۷ فروردين ۱۳۹۳  |  ۲۰:۲۲
سکوت محض در ورزشگاه آزادی

هواداران پرسپولیس در حالی در دقایق پایانی تیمشان را در صدر جدول می‌دیدند که با دریافت گل تساوی در دقایق پایانی بازی سکوتی سنگین در ورزشگاه حاکم شد.

تیم‌های فوتبال پرسپولیس تهران و راه‌آهن سورینت از ساعت 17:30 امروز (یکشنبه) در چارچوب هفته‌ بیست و نهم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند و در پایان با تساوی دو بر دو امتیازات را تقسیم کردند.

در نیمه دوم این دیدار منصور ابراهیم زاده اعتراض شدیدی به داور داشت و بارها به خاطر اشتباه بازیکنان بر سر آنها فریاد زد.

امید عالیشاه بعد از به ثمر رساندن دومین گل تیمش به سمت تماشاگران رفت و کل نیمکت این تیم نیز از جای خود بلند شدند و به کنار زمین رفتند.

هواداران حاضر در ورزشگاه نیز یکصدا علی دایی تشویق کردند. آنها همچنین با پیش افتادن تیمشان سرود قهرمانی سر دادند. با وجود این که بخش‌های زیادی از ورزشگاه خالی بود، هواداران موج مکزیکی نصفه و نیمه‌ای را به راه انداختند اما در حالی که تنها یک دقیقه‌ به پایان وقت عادی بازی باقی مانده بود. راه آهنی‌ها گل تساوی را به ثمر رساندند و ورزشگاه غرق در سکوت شد.

گوینده در اواخر بازی تعداد تماشاگران را 40 هزار نفر اعلام کرد./ ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها