jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۸۲۵۹   ۰۹ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۱:۲۹

برخی از بازیکنان تاثیرگذار استقلال در پایان فصل این تیم را ترک می‌کنند.

جدایی چند ستاره دیگر از استقلال

سایت جام جم ورزشی - با وجود اینکه رقابت های لیگ برتر هنوز به اتمام نرسیده اما به نظر می رسد استقلال تیمی است که تغیرات زیادی را در ترکیب خود خواهد داشت و خانه تکانی در این تیم صورت خواهد گرفت.

استقلالی ها در فصل جاری جدایی ستاره ها را بارها تجربه کردند؛ ابتدا مجتبی جباری تیم را ترک کرد و به سپاهان و پس از آن به قطر رفت. فرهاد مجیدی در میانه راه تیم را تنها گذاشت و خداحافظی کرد و در ادامه نیز ستاره هایی مثل منتظری و نکونام از تیم جدا شدند.

آبی ها که شرایط مالی مساعدی ندارند در پایان فصل نیز احتمالا جدایی ستاره هایی دیگر را تجربه خواهند کرد.

آندرانیک تیموریان بارها قصد جدایی از تیمش را داشت و حالا با توجه به حضور در جام جهانی به احتمال زیاد با دریافت پیشنهاد مناسب استقلال را ترک می کند. ساموئل ستاره خارجی آبی ها در فصل جاری بارها از مشکلات مالی گلایه و حتی مقطعی نیز قهر کرد. وی اعلام کرده با این وضعیت در استقلال نمی ماند. مهدی رحمتی نیز همواره تا روزهای پایانی تکلیفش نامشخص می ماند و بعید نیست امسال از این تیم جدا شود.

به گزارش نامه نیوز علاوه بر این ستاره ها جدایی نفراتی مثل پژمان نوری، مهرداد اولادی، مجید غلام نژاد، حسین حسینی، مهدی نظری و نیکبخت واحدی قطعی از استقلال قطعی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها