پزشک قلابی که به بهانه استخدام قربانیان خود را فریب داده و پس از سرقت به زنان و دختران تجاوز می کرد، بعد از رسیدگی فوق العاده به پرونده اش به اعدام، زندان، شلاق و رد مال محکوم شد.
کد خبر: ۶۵۶۶۰۰
روباه پیر به اعدام محکوم شد

صبح دوشنبه دومین جلسه رسیدگی به اتهامات پزشک قلابی در وقت فوق العاده و به ریاست قاضی اصغرزاده در شعبه 113 دادگاه کیفری استان تهران برگزار شد.

در این جلسه که به صورت غیر علنی تشکیل شد، چهار نفر از شکات که از سوی متهم مورد تجاوز قرار گرفته بودند حضور داشته و به طرح شکایت پرداختند.

در ادامه متهم به نام «علی» در جایگاه قرار گرفت و با رد اظهارات شکات گفت: من اتهام سرقت را قبول دارم اما مرتکب تجاوز به عنف نشدم.

پس از آخرین دفاعیات متهم و وکیل مدافعش رییس دادگاه و چهار قاضی مستشار وارد شور شدند و با بررسی دفاعیات متهم و وکیل مدافعش اظهارات شکات و محتویات پرونده «علی» را درخصوص اتهام سرقت به 10سال زندان، تحمل 74ضربه شلاق و رد مال و درخصوص اتهام غصب عنوان پزشک به دو سال زندان و درخصوص اتهام تجاوز به عنف با اثبات تعدادی از شکات به سه بار اعدام محکوم کردند.

این رأی ظرف مدت 20 روز قابل تجدیدنظرخواهی در دیوان عالی کشور است.

بر اساس این گزارش، علی 54 ساله متهم به ارتکاب 14 فقره سرقت مقرون به آزار از طریق بیهوشی شکات و همچنین هشت فقره تجاوز به عنف به همین شیوه است.

«علی» به بهانه پیدا کردن کار و انجام آزمایشهای پزشکی به قربانیان قرص خواب آور داده و آنها را پس از بی هوشی مورد آزار و اذیت قرار می داد.

مرد شیطان صفت در دو مورد قربانیان خود را در پارک ساعی بیهوش کرده و در آنجا مورد تجاوز قرار داده بود.(مهر)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۳
پارك شهر
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۸ - ۲۶ اسفند ۱۳۹۲
۰
۰
آخه اون چه پاركیه كه یه نفر با وجود اون همه مامور بتونه ... ؟؟؟
ایران
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۱ - ۲۷ اسفند ۱۳۹۲
۰
۰
این موارد را ننویسید كه تو پارك چه كارهایی میكنند یك خارجی بخونه چی فكر میكنه راجع به ایران و دین اسلام و امنیت آن
خارجی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۰ - ۲۷ اسفند ۱۳۹۲
۰
۰
خارجی ... فارسی بلد نیست كه بتونه بخونه !!!!

نیازمندی ها