jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۵۵۷۸۲   ۲۴ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۲:۰۸

شایعات جدایی مربی فرانسوی از آرسنال

ونگر بارسایی نمی شود

گویا دوران حضور آرسن ونگر فرانسوی در آرسنال به سر رسیده است. او احتمالا در پایان این فصل از رقابت های لیگ برتر از این تیم لندنی جدا می شود.

ونگر بارسایی نمی شود

سایت جام جم ورزشی - با توجه به جدایی احتمالی آرسن ونگر از بارسلونا این شایعه به وجود آمد که این مربی در پایان این فصل جانشین تاتا مارتینو سرمربی آرژانتینی بارسلونا می شود. اما ونگر این خبر را تکذیب کرد و اظهار داشت که به هیچ عنوان به این موضوع فکر نمی کند. هم اکنون شایعات مختلفی درباره جدایی حتمی مارتینو از بارسلونا به گوش می رسد. پیش از این یورگن کلوپ به عنوان گزینه جانشینی او مطرح شده بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر