jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۵۷۴۱   ۲۴ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۰:۱۸

اسطوره آبی ها هرگز فرصت این را پیدا نکرد که همانند علی دایی و یا مهدی مهدوی کیا حضور در سطح اول فوتبال اروپا را تجربه کند.

وقتی فرهاد لژیونر اروپایی بود/عکس

سایت جام جم ورزشی - با این وجود فرهاد مجیدی هم در دوره ای لژیونر بود البته در لیگ نه چندان مطرح اتریش . او در سال 2000 از استقلال راهی اتریش شد و پیراهن تیم راپیدوین را بر تن کرد. او در این تیم 12 بار در لیگ و 2 بار در جام حذفی به میدان رفت و 2 گل زد. مجیدی پس از این حضور کوتاه مدت در اتریش دوباره به استقلال بازگشت و بعد از چند ماه راهی فوتبال امارات شد و سال ها در این کشور بازی کرد. فرهاد مجیدی جوان را در پیراهن راپیدوین اتریش می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر