jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۵۷۴۱   ۲۴ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۰:۱۸

اسطوره آبی ها هرگز فرصت این را پیدا نکرد که همانند علی دایی و یا مهدی مهدوی کیا حضور در سطح اول فوتبال اروپا را تجربه کند.

وقتی فرهاد لژیونر اروپایی بود/عکس

سایت جام جم ورزشی - با این وجود فرهاد مجیدی هم در دوره ای لژیونر بود البته در لیگ نه چندان مطرح اتریش . او در سال 2000 از استقلال راهی اتریش شد و پیراهن تیم راپیدوین را بر تن کرد. او در این تیم 12 بار در لیگ و 2 بار در جام حذفی به میدان رفت و 2 گل زد. مجیدی پس از این حضور کوتاه مدت در اتریش دوباره به استقلال بازگشت و بعد از چند ماه راهی فوتبال امارات شد و سال ها در این کشور بازی کرد. فرهاد مجیدی جوان را در پیراهن راپیدوین اتریش می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر