jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۵۴۲۱   ۲۳ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۴:۲۷

چک صادقیان برگشت می خورد ؟

بحران حکم جلب در پرسپولیس!

بعد از دردسرهای پرسپولیسی ها با اتومبیل های بی سند حالا نوبت چک هایی است که احتمال برگشت خوردن آنها وجود دارد تا دردسر جدیدی برای پرسپولیسی ها به وجود بیاید.

بحران حکم جلب در پرسپولیس!

سایت جام جم ورزشی - یک هفته پیش به دلیل مشکلات مرتبط با همان اتومبیل های بدون سند حکم جلب رضا حقیقی صادر شده بود و حالا همین اتفاق قرار است برای یکی دیگر از بازیکنان بیفتد. پیام صادقیان یکی از بازیکنانی است که به دلیل مشکلات مالی با دردسر مواجه شده است. این بازیکن می گوید که ابتدای فصل پول گرفت و پس از آن دیگر رنگ پول را ندید. بهترین بازیکن پرسپولیس در این فصل می گوید اگر مشکلش حل نشود به پیشنهادی اروپایی اش پاسخ مثبت می دهد و از پرسپولیس می رود. البته اینکه منظور صادقیان از کدام پیشنهاد اروپایی است بماند اما خبر می رسد او هفته آینده 120 میلیون تومان چک دارد که اگر پاس نشود به دلیل چک برگشتی دستگیرش می‌کنند.

صادقیان در این باره گفته است: در ابتدای فصل با پرسپولیس به توافق نرسیده بودم اما به خاطر هواداران و دایی قرارداد امضا کردم و به خاطر همان‌ها هم در 3 بازی آینده با قدرت حضور پیدا می‌کنم اما اگر پولم را ندهند برای فصل بعد با اجازه دایی که مانند پدر و برادر بزرگ‌ترم است به پیشنهادات خارجی‌ام از ایتالیا،‌ ترکیه و قطر فکر می‌کنم. به این صورت حداقل می‌توانم خرج زندگی‌ام را تامین کنم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها