دومین جلسه محاکمه پزشک قلابی که به بهانه پیدا کردن کار قربانیان خود را بیهوش و پس از سرقت آنها را مورد آزار و اذیت قرار می داد، به دلیل عدم انتقال متهم از زندان به دادگاه تجدید شد.
کد خبر: ۶۵۴۲۷۰
دادگاه «روباه پیر تهران» تجدید شد

علی 54 ساله متاهل، دارای چند فقره سابقه کیفری بازداشت از تاریخ چهارم آبان امسال متهم به مباشرت در سرقت مقرون به آزار با داروی بیهوشی به قصد تجاوز و قصد عنوان پزشک داروساز است.

هفته گذشته نخستین جلسه محاکمه متهم برای رسیدگی به اتهام سرقت به صورت علنی و به ریاست قاضی اصغرزاده برگزار شد. در این جلسه شکات پرونده به طرح شکایت پرداختند و مدعی شدند متهم به بهانه پیدا کردن کار، آنها را فریب داده و برای انجام آزمایشات پزشکی قبل از استخدام به قربانیان کپسول حاوی داروی بیهوشی داده بود.

در جلسه هفته گذشته، پس از طرح شکایت شکات که اغلب آنها به صورت خانوادگی در دام مرد شیطان صفت قرار گرفته بودند رئیس دادگاه از متهم خواست برای دفاع از خودش در جایگاه قرار بگیرد.

رییس دادگاه: شما متهم به ارتکاب 14 فقره سرقت مقرون به آزار از طریق بیهوش کردن شکات با دارو به بهانه پیدا کردن کار و لزوم آزمایش قبل از کار و 8 مورد تجاوز به عنف پس از بیهوشی قربانیان هستید. در این باره چه دفاعی دارید؟

متهم: من شکایت برخی شکات را قبول دارم ولی اتهام تجاوز را قبول ندارم. پس از آزادی از زندان با مشکل مالی روبرو شده و به همین خاطر مجبور شدم از قربانیان سرقت کنم. البته شکایت برخی از قربانیان درست نیست و آنها قصد اخاذی دارند.

پس از دفاعیات متهم ، قرار شد صبح روز دوشنبه -19 اسفند- دومین جلسه محاکمه متهم برگزار شود که جلسه دادگاه به دلیل عدم انتقال متهم از زندان به دادگاه به روز دوشنبه ،26 اسفند موکول شد.

در این جلسه قرار است به صورت غیرعلنی به اتهام هشت فقره تجاوز به عنف مرد شیطان صفت رسیدگی شود.(باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۴
حامد
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۶ - ۲۰ اسفند ۱۳۹۲
۰
۰
با مفسدان اقتصادی هم برخورد شود.
جلال
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۸ - ۲۱ اسفند ۱۳۹۲
۰
۰
شیطونه میگه 200هزارتومان جریمه اش كنم بره ........
منتظر
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۶ - ۲۵ اسفند ۱۳۹۲
۰
۰
ببخشین مگه پزشكا قیافه خاصی دارن؟؟در ثانی، الان داغونه حتما به خودش میرسیده. حرفم اینه
تقصیر جامعه است تقصیر این همه بیكاریه و سیستم غلط
فائزه
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۴ - ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۳
۰
۰
خدا ازش نگذره....مگه هركی بیكاره باید هر كاری دلش خواست بكن؟؟؟؟بعدم ب فرض ك پول لازم بوده, دیگه با اون زنای بدبخت چیكار داشته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نیازمندی ها