jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۳۰۲۲   ۱۶ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۵:۰۵

عید نوروز فقط برای ما ایرانی هاست

دژاگه: اولین عیدی را به دخترم می دهم

اشکان دژاگه دوست دارد در ایران بماند و از حال و هوای نوروزی لذت ببرد اما باید به لندن برگردد تا فولام را در ادامه لیگ برتر همراهی کند.

دژاگه: اولین عیدی را به دخترم می دهم

سایت جام جم ورزشی - هر چند تیم ملی ایران در دیدار تدارکاتی با گینه شکست خورد اما اشکان دژاگه بازی خوبی از خود به نمایش گذاشت و یک پاس گل هم به رضا قوچان نژاد داد. او که حال و هوای روزهای قبل از نوروز در ایران را خیلی دوست دارد می گوید که رسم و رسوم نوروزی را خیلی خوب اجرا می کند. وی درباره عید نوروز می گوید: « هر ساله از فرا رسیدن عید نوروز خوشحال می‌شوم و این فرصتی است که بتوانیم در صورتی که وقت باشد آن را با خانواده بگذرانیم و آن را جشن بگیریم. با این حال به خاطر شرایط فوتبالی که وجود دارد کار برایمان سخت است.» اشکان در ادامه می گوید: « دخترم آلیا اولین نفری است که از من عیدی می گیرد. صددرصد به او عیدی می دهم. البته من هم عیدی گرفتن را تجربه کرده‌ام.» وی خاطر نشان می کند: «فضا متفاوت است اما برای ایرانی‌ها همیشه عید همان حال و هوا را دارد و معتقدم که عید نوروز برای همه ما معنا و مفهوم خاص خودش را دارد. کریسمس عید مسیحی‌ها و عید نوروز برای ما ایرانی‌هاست. البته ما کریسمس را جشن نمی‌گیریم و بیشتر به آن احترام می‌گذاریم اما اگر فرصت داشته باشیم عید نوروز را جشن می‌گیریم. در سال جدید برای تمام مردم ایران سلامتی و پر از اتفاقات خوب را آرزو می‌کنم و برای تیم ملی هم بهترین نتیجه‌ها را در جام جهانی.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر