jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۶۵۲۸۴۳   ۱۵ اسفند ۱۳۹۲  |  ۰۸:۰۶

چهار عضو یک باند سارقان خشن به 200 فقره دزدی از کارگاه، منازل و مغازه‌های شهرستان‌های استان اصفهان اعتراف کردند.

2 میلیارد تومان اموال دزدی در مخفیگاه سارقان

به گزارش جام‌جم، رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان در این باره گفت: چندی پیش صاحب یک کارگاه صنعتی با حضور در پلیس آگاهی از سرقت وسایل و قطعات صنعتی محل کارش که ارزش چند صد میلیون تومانی داشت، خبر داد.

سرهنگ ستار خسروی افزود: با تشکیل پرونده و دستور قضایی در حالی که تحقیقات برای شناسایی و دستگیری سارقان آغاز شده بود، افراد دیگری نیز با حضور در پلیس آگاهی و ارائه شکایت‌هایی اعلام کردند، وسایل صنعتی کارگاه‌هایشان سرقت شده است.

وی گفت: با افزایش این شکایت‌ها معلوم شد، دزدهای شب‌رو با چاقو و چوبدستی وارد این محل‌ها شده و پس از زخمی کردن نگهبان‌ها دست و پای آنها را بسته و اموال را سرقت کرده‌اند.

رئیس‌پلیس آگاهی استان اصفهان یادآور شد: با احضار نگهبان‌های مصدوم و تحقیق از آنها با چهره‌نگاری رایانه‌ای از متهمان ماموران با بررسی آلبوم مجرمان حرفه‌ای در پلیس آگاهی متوجه شدند تصاویر رایانه‌ای چهار متهم فراری به مجرمان سابقه‌داری که چندی پیش از زندان آزاد شده‌اند، مطابقت دارد.

خسروی تصریح کرد: در ادامه پاتوق متهمان فراری زیر نظر گرفته شد و چند روز پیش در یک عملیات آنها در یکی از محله‌های اصفهان دستگیر شدند. در بازرسی از مخفیگاه اعضای این باند اموال مسروقه منازل، مغازه و کارگاه‌های صنعتی به ارزش دو میلیارد تومان کشف شد.

با انتقال متهمان به پلیس آگاهی آنها در بازجویی اعتراف کردند در زندان با یکدیگر آشنا شده و پس از آزادی از منازل، مغازه و کارگاه‌های صنعتی در شهر‌های اصفهان، شاهین شهر، مبارکه، شهرضا و نجف‌آباد سرقت می‌کرده‌اند.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان تصریح کرد: با صدور قرار قانونی برای متهمان تحقیقات تکمیلی از آنها ادامه دارد. شهروندانی که ازسوی اعضای این باند اموالشان سرقت شده است، می‌توانند به پلیس آگاهی استان اصفهان مراجعه کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها