jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۵۱۷۵۶   ۱۲ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۴:۱۳

افشاگری کاپیتان سابق تیم ملی عربستان جنجال به پا کرد

فوتبالیست های حشیشی!

اینکه یک فوتبالیست سیگار بکشد به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست چه برسد به اینکه بخواهد مواد مخدر هم استعمال کند.

فوتبالیست های حشیشی!

سایت جام جم ورزشی - فؤاد انور، ستاره و کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال عربستان سعودی که سابقه حضور در جام‌های جهانی 1994 و 1998 را دارد فاش کرد که بسیاری از فوتبالیست‌های عربستانی اکنون مواد مخدر مصرف می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری آلمان، انور در برنامه تلویزیونی "الحدث" در شبکه "الریاضیة" عربستان اعلام کرد که بسیاری از بازیکنان تیم ملی مواد مخدر بخصوص حشیش مصرف می‌کنند.

انور تأکید کرد: این موضوع بشدت و به طور غیر طبیعی گسترده شده و طی سالها افزایش پیدا کرده است.

وی بی آنکه اسمی از مسئولان ورزشی این کشور بیاورد، آنان را به خجالت نکشیدن از اعتراف به این مشکل فراخواند و از آنان خواست برای حل این مشکل تلاش کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر