jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۷۰۰۵ ۲۸ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۴:۱۵

در حاشیه نشست پیشکسوتان پرسپولیس اتفاق افتاد

درگیری لفظی برای حمایت از علی دایی!

نشست امروز پیشکسوتان پرسپولیس با حاشیه هایی از جمله درگیری لفظی بین محمد مایلی کهن و جواد الله وردی بازیکنان اسبق این تیم همراه بود.

درگیری لفظی برای حمایت از علی دایی!

سایت جام جم ورزشی - محمد مایلی کهن در این نشست بخشی از سخنان خود را به علی دایی اختصاص داد که این امر موجب ناراحتی جواد الله وردی شد.

در این زمان صدای اعتراض الله وردی در راه پله های باشگاه به گوش می رسید و این امر سبب شد تا بازیکن اسبق پرسپولیس به همراه ابراهیم آشتیانی به نشانه اعتراض جلسه را ترک کنند.

علی پروین سرپرست باشگاه پرسپولیس صبح امروز (دوشنبه ) با دعوت از پیشکسوتان این باشگاه روز شلوغی را برای این باشگاه رقم زده است تا شاید بتواند از این رهگذر و با اتکا به حمایت این افراد نظر مساعد وزیر ورزش و جوانان را برای دریافت امتیاز این باشگاه جلب کند.

در این نشست چهره های نامداری چون احمدرضا عابدزاده، مجتبی محرمی، ضیا عربشاهی، داوود فنایی، علیرضا امامی فر، وحید قلیچ، ابراهیم آشتیانی، حمید استیلی، پایان رفعت ، فریدون معینی، مرتضی فنونی زاده، رحیم یوسفی، علی انصاریان، طاووسی، رضا جباری، بهروز سلطانی، حمید جاسمیان، حسین عبدی، جواد الله وردی و تعدادی دیگری از پیشکسوتان حضور دارند و به نظر می رسد پروین هدفش از این گردهمایی استفاده از حمایت این افراد برای کسب امتیاز باشگاه پرسپولیس برای مدت چهار سال باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر