jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۴۴۹۹۵   ۲۲ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۰:۳۱

"پاتریس اورا" و "ریو فردیناند" بازیکنان قدیمی منچستر یونایتد به زودی از این باشگاه خداحافظی می‌کنند.

وقت خداحافظی "اورا" و "فردنیاند" فرا رسید

دیوید مویس سرمربی باشگاه منچستر یونایتد در این خصوص در گفتگو با روزنامه میرر گفت: آنها (پاتریس اورا و ریو فردیناند) بازیکنان حرفه‌ایی و فوق‌العاده‌ایی هستند به شدت تلاش کردند و هم‌اکنون اینجا هستند.

ویرا هم‌اکنون تصمیمش را گرفته و می‌خواهد بازیگری‌اش را در این تیم به پایان برساند

سرمربی شیاطین سره در عین خال گفت : من با پاتریک صحبت کردم و کسانی که با او کار می‌کنند را می‌شناسم من به او گفتم که چقدر برای ما مفید است و ما می‌خواهیم او بماند.

مویس افزود :او نقش مهمی را در تیم ما ایفا می‌کند و در رختکن تیم بسیار مفید ظاهر می‌شود و در واقع او از همان بازیکنانی است که به درد یونایتد می‌خورد و ما می‌خواهیم او را به یونایتد بیاوریم و ما دوست داریم که باز هم با آنها کار کنیم./ باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها