jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۲۹۲۱   ۱۵ بهمن ۱۳۹۲  |  ۲۰:۲۷
تیموریان: داستان جام حذفی با لیگ فرق می کند

آندرانیک تیموریان می‌گوید بازیکنان استقلال و مس از شرایط جوی ورزشگاه آزادی در دیدار روز سه‌شنبه خود سورپرایز شدند.

هافبک تیم فوتبال استقلال پس از شکست تیمش برابر مس کرمان در نیمه نهایی جام حذفی اظهار کرد: فکر می‌کنم بازی متعادلی بود. آن‌ها با تمرکز بیشتر و سازماندهی بهتری بازی کردند و توانستند در نیمه دوم روی یک ضد حمله به گل برسند و به بازی فینال صعود کنند.

او ادامه داد:‌هر دو تیم از شرایط جوی و برف سنگین سورپرایز شده بودند. البته ما در نیمه نخست چند موقعیت خیلی خوب داشتیم اما از آن‌ها استفاده نکردیم و بازی را واگذار کردیم.

تیموریان گفت: دیگر تیم‌ها خیلی به هم نزدیک شده‌اند و نتایجی مثل 3 بر صفر و 4 بر صفر قابل دسترس نیست. همه تیم‌ها جلوی استقلال و پرسپولیس به گونه‌ی دیگری بازی می‌کنند و دوست دارند خود را نشان دهند.

هافبک استقلال در ادامه گفت: شکست ما در این بازی اصلا ارتباطی به جایگاه دو تیم در جدول مسابقه‌های لیگ ندارد. داستان جام حذفی به کلی فرق می‌کند. هر تیمی که خوش‌شانس‌تر باشد و کمی بانظم‌تر بازی کند، می‌تواند پیروز شود. / ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها