jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۳۱۲۲۶   ۰۹ دی ۱۳۹۲  |  ۱۶:۴۲

دکتر محمود گودرزی، وزیر ورزش و جوانان در حکمی امیررضا خادم را به عنوان معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان منصوب کرد.

امیر خادم در ورزش پست گرفت

به گزارش جام جم ورزشی ٰبه دنبال تغییر و تحولات جدید در وزارت ورزش و جوانان، امیر رضا خادم که سابقه نمایندگی مجلس شورای اسلامی را داشته است، به عنوان معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان انتخاب شد.

پیش از این احمد رسولی نژاد این سمت را بر عهده داشت.

در حکم گودرزی آمده است: نظر به تعهد، شایستگی و سوابق جنابعالی به موجب این حکم به سمت معاون حقوقی، مجلس و هماهنگی امور استانها منصوب می شوید. امیدوارم با بکار گیری نیروهای صاحب نظر و همکاری سایر معاونت ها، دفاتر ستادی و ادارات کل استانی نهایت تلاش خود را جهت بهبود و پویایی حوزه مربوطه مبذول داشته و در راه پیشبرد اهداف وزارت ورزش و جوانان کوشا باشید.

توفیق شما را در خدمت به ملت شریف ایران و نظام جمهوری اسلامی با رعایت اصول قانون مدارس واعتدال گرایی از درگاه حضرت احدیت خواستارم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها