jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۶۱۷۲۳۹ ۲۸ آبان ۱۳۹۲  |  ۲۱:۱۱

گمرک چین اعلام کرد: ایران در ۹ ماهه سال جاری میلادی 1.1 میلیارد نخ سیگار به ارزش 7.5 میلیون دلار از این کشور وارد کرده است.

به گزارش ایلنا، گمرک چین اعلام کرد واردات سیگار ایران از چین در ماه‌های ژانویه تا سپتامبر 2013 با رشد 73 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل مواجه شده است. ایران در 9 ماهه سال گذشته میلادی650 میلیون نخ سیگار به ارزش سه میلیون و 671 هزار دلار از چین وارد کرده بود.

براساس این گزارش، ایران یازدهمین واردکننده بزرگ سیگار از چین در 9 ماهه 2013 شناخته شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر