jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۵۸۱۲۱۳ ۳۰ تير ۱۳۹۲  |  ۱۱:۴۲

تلاش های دایی برای جذب کاپیتان تیم ملی

وضعیت نکونام پیجیده تر شد

جواد نکونام می گوید که تا دو روز دیگر مشخص می شود که برای چه تیمی بازی می کند.

وضعیت نکونام پیجیده تر شد


به گزارش سایت جام جم ورزشی؛ در حالی که جواد نکونام صریحا می گوید که فصل آینده مشخص نیست در چه تیمی بازی می کند اما فتح اله زاده با خوشحالی تمدید قرارداد با نکونام را تقدیم به هواداران می کند و حتی به آنها می گوید نکونام نوش جانتان!
فتح اله زاده در حالی با اطمینان از ماندن نکونام می گوید که این بازیکن هنوز با قلعه نویی اختلاف دارد و از سویی اخبار غیر موثق حاکی از آن است که تلاش های دایی برای قرمز پوش کردن نکونام شدت یافته است، خبری که شاید بسیاری از استقلالی ها آن را جدی نگیرند. البته گزینه تراکتور سازی هم همچنان پابرجاست، تیمی که شاید نکونام را فصل آینده در آن دیدیم.
نکونام روز گذشته باز هم تاکید کرد که دو روز آینده تکلیفش نهایی می شود و این اظهار نظر یعنی اینکه بر خلاف ادعای فتح اله زاده حضور این بازیکن در استقلال هنوز قطعی نشده است و احتمال حضور او در هر تیم دیگری می رود، شارجه ، تراکتور سازی و یا حتی پرسپولیس!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع با ارتش یک نفره

وداع با ارتش یک نفره

از منظر من دیگو مارادونا بزرگترین چهره تاریخ فوتبال جهان است. قصد ندارم بعد از مرگش در مورد او غلو کنم، اما مارادونا یک شخصیت چند‌بعدی بود و اصولا به شکلی پارادوکسیکال و تضادگونه در جهان فوتبال حضور داشت.

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر