jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۵۷۴۸۳۳   ۰۸ تير ۱۳۹۲  |  ۱۴:۱۳

فرمانده انتظامی استان لرستان از دستگیری یک سارق و کشف 1.5 کیلوگرم انواع طلاجات به ارزش ششصد میلیون تومان در بروجرد خبر داد.

دستگیری سارق ششصد میلیون تومانی

به گزارش روز شنبه جام جم آنلاین به نقل از پایگاه پلیس، سردار کاظم علیزاده گفت: در پی مراجعه یک شهروند تهرانی فعال در امر خرید و فروش طلاجات به مأموران کلانتری 12 شهرستان بروجرد و اعلام اینکه از داخل خودرو پارک شده وی مقدار 1.5 کیلوگرم انواع طلاجات، یک رشته ساعت طلا و دو دستگاه گوشی تلفن همراه سرقت شده است، شناسایی و پیگیری موضوع بصورت ویژه در دستور کار مأموران این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: مأموران کلانتری 12 بروجرد بلافاصله در محل حاضر و موفق شدند متهم را مدت زمان کمی پس از سرقت در خیابان سپاه این شهر ستان شناسایی و دستگیر کنند که  در بازرسی بدنی از وی اموال مسروقه راکشف کردند.

فرمانده انتظامی استان لرستان با اشاره به اینکه سارق دستگیر شده دارای سوابق کیفری و اعتیاد می باشد، افزود: وی همراه پرونده تحویل مراجع قضایی شد.

گفتنی است؛ نگهداری اشیاء قیمتی و اسناد و مدارک در داخل خودرو زمینه ای است برای دستبرد آسان سارقان که می طلبد با هوشیاری و عدم نگهداری این قبیل اشیاء در داخل خودرو خود فرصت ارتکاب سرقت را برای سارقان فراهم نسازیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر