رییس کلانتری 115 رازی از دستگیری سارق نوجوانی که با شاه کلیدش در کمتر از یک دقیقه اقدام به سرقت خودروهای سواری می کرد خبر داد.
کد خبر: ۵۶۶۸۲۱
سرقت در 60 ثانیه

به گزارش روز سه شنبه جام جم آنلاین به نقل از پایگاه پلیس، سرهنگ سید عباس نازرفتار رییس کلانتری 115 رازی گفت: عصر روز گذشته یکی از واحدهای گشت انتظامی 110 این یگان در حال گشتزنی در محدوده خیابان مذکور بود که به متوجه تحرکات مشکوک پسربچه ای می شود که کنار خودرویی ایستاده و در حال بازنمودن درب خودرو می باشد.

وی افزود: ماموران با مشاهده این وضعیت به وی مظنون شده و در اقدامی غافلگیرانه این نوجوان را که داخل خودرو نشسته بود را بازداشت کرده و طی تحقیقات ابتدایی دریافتند که وی نه تنها مالک خودرو نیست بلکه قصد داشت خودرو را سرقت نماید.ماموران پس از دستگیری او را بلافاصله مورد بازرسی بدنی قرار دادند که در خلال بازرسی یک عدد شاه کلید از وی کشف شد.

رییس کلانتری 115 رازی اظهارداشت: این متهم پس از دستگیری به کلانتری منتقل و تحت بازجویی های پلیسی قرار گرفت که در ادامه مشخص شد وی که «رامین . ت» نام دارد سال گذشته به جهت درگیری مدتی را در کانون اصلاح و تربیت به سر برده و پس از آزادی از کانون با چند جوان خلافکار رفیق شده و آنها راه و روش سرقت را به او یاد داده اند و در نهایت برای این خلافکار قهار 16 ساله، اسم مستعار «رامین بچه» را انتخاب کرده اند.

وی افزود: متهم در بازجویی های پلیسی به جرم خود اعتراف و اقرار کرد که این شاه کلید را از «آرش تک دست» که وی نیز از سارقان حرفه ای منطقه است گرفته و با این شاه کلید قادر بوده در کمتر از یک دقیقه درب هر خودروی پرایدی را باز کرده و آن را به سرقت  ببرد.

رییس کلانتری 115 رازی با اشاره به اعترافات صریح متهم و سوابق موجود در پرونده وی، خاطرنشان کرد:سارق کوچولو برای پیگیری و تحقیقات بیشتر و همچنین شناسایی و دستگیری سایر همدستانش در اختیار کارآگاهان پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

newsQrCode
برچسب ها: خلافکار
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها