Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی فوتبال کد خبر: ۵۳۴۱۵۲ ۲۹ آبان ۱۳۹۱  |  ۱۱:۳۹

حساس ترین بازی های لیگ به مظفری زاده داده می شود

نصیرزاده : گل سپاهان مردود بود

کارشناس داوری گفت: داور بازی سپاهان با استقلال کمترین اشتباه را داشته است.

نصیرزاده : گل سپاهان مردود بودهوشنگ نصیرزاده در گفت و گو با فارس در مورد قضاوت مظفری زاده در بازی سپاهان و استقلال اظهار داشت: سخت ترین بازی های لیگ به سعید مظفری زاده سپرده می‌شود، البته این بازی‌ها معمولا در ورزشگاه آزادی هم نیست، مانند استقلال با تراکتورسازی، پرسپولیس با سپاهان و استقلال با سپاهان. در نیمه اول بازی استقلال و سپاهان او هنرمندانه سعی کرد که اصلا اخطار ندهد اما در نیمه دوم مجبور شد به برهانی و امیرحسین صادقی کارت زرد نشان دهد که ناشی از اوج گیری خشونت در بازی بود.
وی افزود: وقتی برهانی موقع تعویض به شیوه گام برداشتن چارلی چاپلین از زمین خارج می شد مظفری زاده آستانه تحمل خود را بالا برد وگرنه اینگونه خارج شدن از زمین ممکن بود برای برهانی کارت زرد دوم را در پی داشته باشد.
این کارشناس داوری در مورد اخراج نکونام گفت: اخراج او نه به دلیل به کار بردن الفاظ بد، بلکه به دلیل لگد زدن به بازیکنان سپاهان بعد از اعلام خطا از سوی داور صورت گرفت.
نصیرزاده در خصوص گل مردود شده سپاهان نیز تصریح کرد: در صحنه گل مردود شده سپاهان نیز وقتی رحمتی به هوا پرید یکی از بازیکنان سپاهان با دست چپ خود پیراهن دروازه بان استقلال را گرفت و او را به زمین زد. به همین دلیل داور گل را مردود اعلام کرد. در مجموع شاید بتوان گفت که مظفری‌زاده بازی حساس را با کمترین اشتباه سوت زد.
 
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر