jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۵۰۶۵۸۱ ۱۵ مهر ۱۳۹۱  |  ۱۶:۵۲

فرمانده انتظامی شهرستان همدان از دستگیری فرد کارچاق کن حیله گر مقابل دادگستری خبر داد.

به گزارش روز شنبه جام جم آنلاین به نقل از پایگاه پلیس، سرهنگ رسول مرادی گفت: با کار اطلاعاتی پلیس مشخص شد شخصی میان سال در مقابل دادسرا، پس از کسب اطلاعاتی از شهروندان که برای تنظیم درخواست خود به عریضه نویسان مراجعه می کنند با حیله گری از آنان اخاذی می کرد.

وی افزود: این فرد کار چاق کن با وعده به شهروندان مبنی بر اینکه من مشکل شما را با آشناهایم در بین قضات و ماموران پلیس حل خواهم کرد از آنان مبالغی اخاذی می کرد.

سرهنگ مرادی خاطر نشان کرد: ماموران انتظامی با تحت نظر گرفتن افراد مقابل دادگستری به فردی مشکوک و اعمال آن را زیر نظر گرفتند که پس از گذشت چند ساعت مشاهده کردند، وی به خانمی مراجعه و از وی صد هزار تومان پول دریافت کرد که پلیس فرد مظنون را دستگیر و به کلانتری تحویل داد.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان افزود: فرد خاطی ابتدا از اعتراف به جرم خود طفره می رفت که دربازجویی های تخصصی عوامل تجسس، متهم به تخلف خود معترف و پرونده به دادسرا ارسال شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر