jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۸۷۳۵۹ ۲۴ تير ۱۳۹۱  |  ۱۷:۵۹

از مهر امسال صورت می‌گیرد؛

پذیرش تخصص پزشک خانواده در دانشگاه‌ها

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امروز در مراسم افتتاح طرح پزشک خانواده در فارس گفت: پنج هزار پزشک خانواده از مهر امسال در دانشگاههای سراسر کشور پذیرش می شوند.

مرضیه وحید‌دستجردی  طرح پزشک خانواده را زمینه‌ساز تحولی بزرگ در نظام سلامت کشور دانست وتصریح کرد: این اقدام برای فراهم شدن زمینه ادامه اجرای طرح بزرگ پزشک خانواده و تامین نیروی انسانی متخصص،انجام می شود.

وی افزود : برای تشویق پزشکان و ورود آنان به این طرح مشوق‌های خوبی در نظر گرفته شده که همین مشوق‌ها زمینه حضور 800 پزشک در شیراز برای پوشش طرح را فراهم کرده است.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی  با تاکید بر لزوم تشکیل پرونده الکترونیک برای هر فرد، گفت: تکمیل این پرونده از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است که باید به‌صورت جدی دنبال شود.( واحد مرکزی خبر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر