jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۴۴۶۲۷۱   ۲۶ آذر ۱۳۹۰  |  ۲۱:۲۱

دونادونی و لوپز هم اضافه شدند

مربیان در انتظار مذاکره با پرسپولیس

پس از آن که وعده‌های دنباله‌دار محمد رویانیان برای معرفی سرمربی آینده پرسپولیس به نتیجه خاصی منجر نشد، سایت این باشگاه در مطلبی با عنوان مذاکره رویانیان با اریکسون، دنیزلی، بوناچیچ و جمال حاجی به مذاکره مدیرعامل پرسپولیس با گزینه‌های هدایت این تیم سندیت بخشید.

در مطلب سایت باشگاه پرسپولیس با اشاره به این‌ که نظرسنجی باشگاه برای جمع‌آوری نظرات هواداران درباره گزینه‌های مربیگری این تیم ادامه دارد، آمده است: «البته این نظرسنجی با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شده و حتی در این میان نقدهایی هم مطرح شده است، اما آنچه باعث شد برای اولین‌بار در تاریخ فوتبال ایران، چنین رویه‌ای در پیش گرفته شود، میثاق مدیرعامل باشگاه با هواداران است.

" میثاقی که براساس آن هوادار به معنای واقعی در صحنه حضور دارد. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس همچنان بر عهد خود استوار است و هواداران را یار غمخوار باشگاه می‌داند. "

به گزارش روز شنبه جام جم آنلاین، سایت باشگاه پرسپولیس ضمن ارائه تصاویری از روند مذاکره با گزینه‌های هدایت تیم فوتبال این باشگاه از مذاکره جدی با روبرتو دونادونی و خوان رامون لوپز کارو در هفته جاری خبر داد.

البته تصاویر مذاکرات رویانیان در حالی از سوی باشگاه پرسپولیس منتشر شده است که خواسته هواداران و حتی رسانه‌ها از مسوولان این باشگاه معرفی هر چه زودتر سرمربی واجد شرایط برای هدایت سرخ‌پوشان است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر