jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۴۳۲۶۳۵   ۱۲ مهر ۱۳۹۰  |  ۲۲:۱۶

جلسه هماهنگی برگزار شد

دیدار با فلسطین با 7 بازیکن تعویضی

جلسه هماهنگی دیدار تیم‌های ایران و فلسطین عصر امروز (سه‌شنبه) در فدراسیون فوتبال برگزار شد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، عباس ترابیان سرپرست تیم ملی، امید جمالی سرپرست کمیته بین‌الملل، طاهریان – نماینده کمیته داوران، ابراهیمی – مدیر تدارکات تیم ملی و نمایندگان کمیته‌های روابط عمومی و تشریفات به همراه نبی اکرم – سرپرست تیم ملی فلسطین و حسام یونس – مربی تیم ملی فلسطین در این جلسه شرکت کردند.

پس از خوشامدگویی ترابیان و جمالی به تیم ملی فلسطین نکاتی از سوی این دو به نمایندگان تیم ملی فلسطین تذکر داده شد. لباس تیم ملی ایران سفید و دروازه بانان آبی می‌پوشند. لباس تیم ملی فلسطین قرمز، دروازه‌بانان نارنجی و سیاه می‌پوشند. همچنین این بازی 7 تعویض خواهد داشت که 4 تعویض آن به صورت الزامی در بین دو نیمه صورت گیرد.

 در حالی که امروز صبح از سوی سرپرست تیم ملی فلسطین اعلام شده بود که این تیم قصد تمرین ندارد اما تیم ملی فلسطین امروز ساعت 19 در ورزشگاه آزادی تمرین کرد.

همچنین تماشای بازی ایران و فلسطین رایگان اعلام شد.

بازی ایران و فلسطین فردا (چهارشنبه) ساعت 30/19 در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر