jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۸۹۲۴۸ ۱۲ اسفند ۱۳۸۹  |  ۰۰:۰۴

مادر شهید حاج حسین خرازی که آمد روی جایگاه تا از مقام والایش تقدیر شود جمعیت حاضر در تالار بزرگ وزارت کشور ـ شاید هم تمامی آن چندهزار نفری که به علت کمبود جا نتوانستند در مراسم حاضر باشند و پشت درهای تالار و در خیابان‌های اطراف ماندند ـ به احترام ایشان تمام قد قیام کردند، ایستادن جمعیت انگار دل سرشار از عشقشان به سرداران سپاه اسلام را راضی نکرد و تشویق‌شان آغاز شد و مگر دست می‌کشیدند از این ابراز صادقانه تحسین سربازی از خیل سربازان ولایتمدار وطن.

مادر حاج حسین اندکی خمیده بود، مادر حاج حسین به جمعیت نگاه می‌کرد و انگار از نگاهش می‌خواندی که چقدر شاد است از این که اگر حسین او نیست اما حسینیانی بسیار هستند تا به هل من ناصر ولایت لبیک گویند.... شاید مادر حاج حسین از روی جایگاه نمی‌توانست بخوبی ببیند که چشم بسیاری از رهروان حسین او از اشک خیس است؛ اشکی که هزار و یک پیام داشت؛ تحسین مشی حسین او و تأکید بر این مهم که: ما با ولایت زنده‌ایم...تا زنده ایم رزمنده‌ایم...

پنجشنبه شب فقط کافی بود با نگاه دل بنگری به آنهایی که آمده بودند تا قدرشناسی‌شان را نسبت به سربازان ولایت نشان بدهند... آن وقت دلت می‌سوخت به حال آنهایی که توهم گونه گمان می‌کنند می‌توانند خدشه‌ای بر ساحت مقدس نظام مبتنی بر خون شهیدان وارد کنند.

من... پنجشنبه شب از نگاه تمامی حضاری که در احترام به مقام حاج حسین خرازی به تالار بزرگ وزارت کشور آمده بودند خواندم که؛ آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند!

امیرحسین انبارداران - وبلاگ مجنون

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر