jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۶۷۲۲ ۱۹ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۹:۰۰

قبلا هم در شماره‌های قبلی کلیک، گزارشی را مبنی بر انفجار یکی دو آیفون در کشورهای آسیای شرقی منتشر کرده بودیم.

اما این یکی کمی متفاوت است. فشار عصبی ناشی از ناتوانی در انجام کار، گاهی اوقات باعث می‌شود بسیاری از افراد سراغ خردکردن وسیله‌ خاصی شوند. برخی سوییچ شبکه را به دیوار می‌کوبند، عده‌ای دیگر مایکروویوشان را از پنجره بیرون می‌اندازند و صفحه‌کلیدشان را روی زانو به دو نیم می‌کنند. اما آقای دونالد گودریچ 38 ساله، همانطور که در سایت خبری CNET آمده است، به فروشگاه اپل نزدیک محل سکونتش رفت و گویا که ظرف تحملش هم بسیار لبریز شده بود. به‌همین ترتیب وی که بسیار هم عصبانی بوده است، در فروشگاه تفنگ 9 میلی‌متری‌اش را در می‌آورد و جلوی فروشنده، آیفون را تهدید به شلیک می‌کند.

قطعا در کل کره زمین، ‌تعداد کسانی که تفنگ 9 میلی‌متری‌شان را با خود به فروشگاه اپل می‌برند، از تعداد انگشتان یک دست هم کمترند. گودریچ به‌خاطر تهدید یک آیفون و ترساندن مامور فروشگاه از آسیب رساندن به تلفن همراه، بازداشت شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر