jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۶۷۲۲   ۱۹ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۹:۰۰

قبلا هم در شماره‌های قبلی کلیک، گزارشی را مبنی بر انفجار یکی دو آیفون در کشورهای آسیای شرقی منتشر کرده بودیم.

اما این یکی کمی متفاوت است. فشار عصبی ناشی از ناتوانی در انجام کار، گاهی اوقات باعث می‌شود بسیاری از افراد سراغ خردکردن وسیله‌ خاصی شوند. برخی سوییچ شبکه را به دیوار می‌کوبند، عده‌ای دیگر مایکروویوشان را از پنجره بیرون می‌اندازند و صفحه‌کلیدشان را روی زانو به دو نیم می‌کنند. اما آقای دونالد گودریچ 38 ساله، همانطور که در سایت خبری CNET آمده است، به فروشگاه اپل نزدیک محل سکونتش رفت و گویا که ظرف تحملش هم بسیار لبریز شده بود. به‌همین ترتیب وی که بسیار هم عصبانی بوده است، در فروشگاه تفنگ 9 میلی‌متری‌اش را در می‌آورد و جلوی فروشنده، آیفون را تهدید به شلیک می‌کند.

قطعا در کل کره زمین، ‌تعداد کسانی که تفنگ 9 میلی‌متری‌شان را با خود به فروشگاه اپل می‌برند، از تعداد انگشتان یک دست هم کمترند. گودریچ به‌خاطر تهدید یک آیفون و ترساندن مامور فروشگاه از آسیب رساندن به تلفن همراه، بازداشت شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عوامل کاهش نرخ ارز

عوامل کاهش نرخ ارز

سیزدهمین انتخابات ریاست‌ جمهوری به پایان رسید و در روز اعلام نتایج بازارهای طلا، سکه و ارز کاهش قیمت را تجربه کردند و بورس نیز در دو روز گذشته سبزپوش بود.

همه با هم، برای ایران

همه با هم، برای ایران

خوشبختانه آقای رئیسی در شروع ثبت‌ نام نامزدهای ریـاست‌ جمهوری اعلام کردند وابستگی گروهی و جناحی ندارند و به صورت مستقل آمده‌اند. این یعنی ایشان اعلام کرده ماموریت از سوی جناح خاصی ندارد و برای تحقق اهداف یک جناح نیامده است.

از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر