jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۶۷۲۲   ۱۹ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۹:۰۰

قبلا هم در شماره‌های قبلی کلیک، گزارشی را مبنی بر انفجار یکی دو آیفون در کشورهای آسیای شرقی منتشر کرده بودیم.

اما این یکی کمی متفاوت است. فشار عصبی ناشی از ناتوانی در انجام کار، گاهی اوقات باعث می‌شود بسیاری از افراد سراغ خردکردن وسیله‌ خاصی شوند. برخی سوییچ شبکه را به دیوار می‌کوبند، عده‌ای دیگر مایکروویوشان را از پنجره بیرون می‌اندازند و صفحه‌کلیدشان را روی زانو به دو نیم می‌کنند. اما آقای دونالد گودریچ 38 ساله، همانطور که در سایت خبری CNET آمده است، به فروشگاه اپل نزدیک محل سکونتش رفت و گویا که ظرف تحملش هم بسیار لبریز شده بود. به‌همین ترتیب وی که بسیار هم عصبانی بوده است، در فروشگاه تفنگ 9 میلی‌متری‌اش را در می‌آورد و جلوی فروشنده، آیفون را تهدید به شلیک می‌کند.

قطعا در کل کره زمین، ‌تعداد کسانی که تفنگ 9 میلی‌متری‌شان را با خود به فروشگاه اپل می‌برند، از تعداد انگشتان یک دست هم کمترند. گودریچ به‌خاطر تهدید یک آیفون و ترساندن مامور فروشگاه از آسیب رساندن به تلفن همراه، بازداشت شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر