jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۴۰۳۷۶ ۲۰ اسفند ۱۳۸۷  |  ۰۸:۳۵

مرد شیادی که با شگردی عجیب از یک مداح سرقت کرده بود، تحت تعقیب پلیس قرار گرفت. مرد مداح وقتی به دعوت یکی از دوستانش در مجلس ترحیم شرکت کرد، نمی‌دانست یک شیاد حرفه‌ای در بیرون از محل برگزاری مراسم، انتظار او را می‌کشد.

مداح میانسال پس از خداحافظی از صاحب عزا ، با دریافت پاکت پول محل را ترک کرد، اما هنوز مسافت زیادی راطی نکرده بود که فردی دوان دوان خود را به مرد مداح رساند و با عذرخواهی از وی، گفت: پاکت پولی که در اختیار او قرار گرفته ، متعلق به مداح دیگری است و سپس با بیرون آوردن پاکتی از جیبش ، آن را با پاکت اولی عوض کرد و با عذرخواهی محل را ترک گفت.

به دنبال این ماجرا، مرد مداح وقتی سوار خودرو شد و در پاکت را گشود، در کمال ناباوری مشاهده کرد، درون پاکت مقادیری کاغذ باطله در قطع و اندازه اسکناس قرار داده شده است. 

مرد مداح که متوجه شد فریب یک شیاد حرفه‌ای را خورده است، موضوع را با صاحب عزا در میان گذاشت و با مشخصات ارائه شده از سوی مرد مداح، مشخص شد این فرد از ابتدای مجلس ختم در بیرون از محل پرسه می‌زده است. 

با شکایتی که در این ارتباط مطرح شد، دستور دستگیری مرد شیاد صادر شده است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر