jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۲۳۷۷۵   ۲۰ ارديبهشت ۱۳۸۲  |  ۲۱:۳۶

وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری گفت : پوشش آموزش عالی در جامعه جوان کشور فقط 22درصد است ، در حالی که در دنیای پیشرفته امروز باید بالای 90درصد باشد.

به گزارش وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری ، دکتر مصطفی معین در جمع خیرین آموزش عالی افزود: هم اکنون سیل خروج جوانان به منظور ادامه تحصیل در خارج از کشور حتی به کشورهایی با کیفیت آموزشی پایین و دانشگاه های فاقد اعتبار و در فضای فرهنگی و اجتماعی نامساعد آغاز شده و ادامه دارد و این امر تبعات منفی بر جای می گذارد. وی اظهار کرد: از همه کسانی که دارای تمکن مالی و اهلیت فرهنگی هستند، درخواست می کنم برای رفع کمبودهای جدی در فضای دانشگاه ها و خوابگاه های دانشجویی مشارکت کنند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

معاملات ربوی و نظم عمومی

معاملات ربوی و نظم عمومی

مشاهدات عینی و نتایج حاصل از رصد فضاهای مجازی، حکایت از افزایش تبلیغات برای اعطای وام‌هایی دارد که سرمایه‌گذاران ناشناس روی اموال منقول و غیرمنقولی همچون ملک، خودرو، طلا، سکه، ارز و حتی سیمکارت به متقاضیان ارائه می‌کنند.

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

آخرین خبرها درباره تغییرات وضعیت کرونا در کشور از این حکایت دارد که این روزها ۹شهر خوزستان، در وضعیت قرمز قرار دارد و به‌تازگی هم اولین فرد مبتلا به ویروس جهش‌یافته انگلیسی در استان قزوین، جان خود را از دست داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر