jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۰۷۹۱۹   ۱۷ مهر ۱۳۸۷  |  ۰۱:۰۰

رضا رفیع: ‌غروب دیروز تماشایی بود. خود غروب را عرض نمی‌کنم. عادی شده است. منظورم برج میلاد تهران است که غروب دیروز پرندگان آسمان شاهد بهره برداری آزمایشی آن از سوی مسوولان شهری بودند. مطمئنم که علاوه بر حقیر ذوق زده، بسیاری از شما نیز هم‌اکنون و بلکه در حال حاضر از شدت خوشحالی در پوست حساس و شفاف خود نمی‌گنجید.

مصرع: بر این برج اگر جان فشانم رواست‌

توضیح حیاتی: مصرع بالا معانی عرفانی دارد. لطفا کسی از آن استنباط غلط نکند. غلط مثل زبان لال خودکشی!
در حاشیه برج عرض کنم که ما یک رفیق کج فهمی داریم که دیروز وسط ذوق‌زدگی ما صاف زد توی ذوق ما و گفت: «مساله!....بهره برداری آزمایشی یعنی چه؟......یعنی آزمایشی ازش بهره برداری می‌کنند، اگر جواب نداد، می‌زنند از بیخ خرابش می‌کنند یا که از ریشه درش می‌آورند می‌برند در یک موضع شهری دیگر جاش می‌کنند؟.....»

فهمیدم پرت و پلا می‌گوید. به او گفتم اگر مردی بیا سر برج تا بهت توضیح بدهم. نفس تنگی اش را بهانه کرد همان پایین ماند. من هم نتوانستم هیچ توضیح واضحاتی به این آدم بدهم. چون هرچه از آن بالا نگاهش کردم، دیدم که خیلی ریز‌می‌بینمش. ولش کردم به حال خودش.

مصرع: با مدعی مگویید اسرار برج ما را

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خوزستان نیازمند مدیریت صحیح است

خوزستان نیازمند مدیریت صحیح است

رهبر معظم انقلاب دیروز در بیانات‌شان به موضوع پیگیری مشکلات استان خوزستان و همچنین بی‌تدبیری‌ هایی که در جریان معضلات این استان صورت گرفته اشاره کردند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر