مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی مازندران:

شهید رییسی مطیع محض رهبری بود

مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی مازندران با تسلیت شهادت آیت الله رییسی گفت: شهید رییسی مطیع محض رهبری و خادم ملت بوده است.
کد خبر: ۱۴۵۸۶۵۹

به گزارش جام جم آنلاین مازندران، حجت الاسلام رضا رضاپور در مراسم بزرگداشت سیدالشهدای خدمت آیت الله ابراهیم رئیسی و همراهان شهیدش ابعاد شخصیتی و جایگاه آنان در بین مردم ایران را تبیین کرد.

وی با اشاره به استقبال و قیام مردم برای تجلیل از شهدای خدمت در مقابل با مراسم تشییع حاج قاسم سلیمانی گفت: حاج قاسم به عنوان یک قهرمان ملی امنیت را برای کشور و مردم به ارمغان آورد و این حجم از استقبال و محبوبیت دور از انتظار نبود اما شهید آیت الله رئیسی و تجلیل مردم از وی دروغ گویان سیاسی را که می‌گفتند مردم از مسئولان خود، حاکمیت و روحانیت بیزارند را رسوا و خط بطلانی بر ادعای فریبکارانه آنان کشید.

وی با محکوم کردن چالش‌ها و کارزارهای سیاسی علیه شهادت رئیس جمهور و همراهانش گفت: مردم ایران نجیب‌زاده هستند و رئیس جمهور این ملت نه در هرزگی و عیاشی بلکه در راه خدمت رسانی به این مردم در دورترین و محروم‌ترین نقاط کشور در نقطه مرزی با بدترین شرایط به شهادت می‌رسد حال آنکه مدیران و سردمداران اپوزیسیون و دشمنان این ملت حتی نمی‌توانند مجموعه خود را مدیریت کنند و با کوچک‌ترین تلنگر از هم می پاشند.

وی افزود: مردم ایران شریف هستند و عزت، شرافت و نجابت آنان رفتارها و گفتارهای زشت هتاکان را که در قبال شهادت خادمینشان بر نمی‌تابند.

وی در خصوص ناملایمت‌ها و بدرفتاری‌های گروه‌های سیاسی در داخل کشور به این شهدا در دوران حیاتشان گفت: این سید بزرگوار در قبال همه این ناملایمت‌ها و بی‌مهری‌های سیاسی سکوت کرد و سعی کرد تا مردم را وارد مسائل حاشیه‌ای نکند و اذهان آنها را درگیر نکند چرا که آن را خواست  مقام معظم رهبری می‌دانست.

رضاپور شهید رئیسی را مطیع محض رهبری فرزانه خواند و افزود: ایشان در کلامشان خود را طلبه و خادم ملت می‌دانستند و مردم فرق بین خادم و غیر خادم را می‌دانند.

وی با تاکید بر اینکه مردم ایران بار دیگر با جهاد خود در پای صندوق‌های رأی حاضر خواهند شد گفت: این مردم با خون رئیسی و مدل و منش خدمت رسانی و راه رئیسی در انتخابات شرکت کرده و رأی می‌دهند.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: ۳ اولویت برای افرادی همچون مقام معظم رهبری، حاج قاسم و شهید رئیسی وجود دارد که موجب محبوبیت آنها در بین مردم گردید و هر کسی این سه ضلع را در خود ایجاد کند حتماً محبوب ملت خواهد بود.

وی وجود توحید، ولایت پذیری یعنی، اطاعت محض از ولایت و فدا شدن برای ولایت را دو ضلع مهم از این اضلاع دانست و افزود: توجه به مردم، علاقه به خدمت به مردم که تنها در عمل خود را نشان می‌دهد مؤلفه سوم برای محبوبیت است که شهید رئیسی در سه سال خدمت در دوران ریاست جمهوری خود همچون سال‌های گذشته در مسئولیت‌های مختلف نشان داد هدفی جز خدمت به مردم نداشته و ثابت کرد مسئولان رعیت و خدمتگزار مردم و مردم اربابان رجوع هستند و مسئول باید تمام تلاش خود را برای رضایت اول خداوند و مردم انجام دهد.

newsQrCode
برچسب ها: رهبر رئیسی ولایت
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
صعود به عشق مردم وطنم

گفت‌وگوی «جام‌جم» با امیرمحمد دانایی،جوان‌ترین ایرانی صعودکننده به اورست در آستانه سفر به کوه وحشی

صعود به عشق مردم وطنم

نیازمندی ها