فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از کشف چهار تن سنگ سیلیس قاچاق با تلاش مأموران انتظامی بخش زند از یک دستگاه خودروی نیسان وانت خبر داد.
کد خبر: ۱۴۳۸۰۱۸

به گزارش جام جم آنلاین همدان، سرهنگ احمد ساکی در این رابطه افزود: در راستای مبارزه با قاچاق و برخورد با سودجویان ماموران انتظامی بخش زند، حین گشت‌زنی به یک دستگاه خودروی نیسان که در حال بارگیری سنگ بوده، مشکوک شدند و بلافاصله به منظور بررسی دقیق و قانونی خودرو را متوقف کردند.

وی با بیان اینکه مأموران در بازرسی از این خودروها مقدار چهار تن سنگ سیلیس قاچاق را کشف و در این ارتباط دو نفر را دستگیر کردند، ادامه داد: با تشکیل پرونده این متهمان به مراجع قضایی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی ملایر همچنین از کشف ۸۷۰گرم تریاک، ۱۵۰ گرم شیره تریاک و ۳۰ گرم سوخته تریاک از یک واحد صنفی توسط مأموران کلانتری ۱۳ این شهرستان خبر داد و گفت: مأموران کلانتری ۱۳ در پی اطلاع از فعالیت مجرمانه فردی در زمینه توزیع موادمخدر بررسی موضوع را در دستور کار خود دادند.

ساکی خاطرنشان کرد: مأموران پس از انجام تحقیقات و شناسایی متهم در بازرسی از واحد صنفی متعلق به نامبرده ۸۷۰ گرم تریاک، ۱۵۰ گرم شیره تریاک و ۳۰ گرم سوخته تریاک در مجموع به مقدار یک کیلو و ۵۰ گرم را کشف کردند و با تشکیل پرونده متهم به مرجع قضایی معرفی شد.

newsQrCode
برچسب ها: همدان قاچاق پلیس
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها