سومین مجمع بسیجیان هرمزگان در بندرعباس برگزار شد.
سومین مجمع بسیجیان هرمزگان در بندرعباس برگزار شد.
کد خبر: ۱۴۳۱۸۲۴

هرمزگان-جام جم انلاین-سومین مجمع بسیجیان هرمزگان در بندرعباس برگزار شد.

مسئول ستاد تخصصی اقشار بسیج سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان گفت: در این مجمع با حضور بیش از ۳۵۰ نفر از نخبگان بسیجی استان، در مورد چگونگی اجرای ۴ طرح در بخش‌های حجاب و عفاف، اقتصادی، سلامت و تحول فرهنگی، اجتماعی و گردشگری جزیره هرمز بحث و بررسی شد.


سرهنگ جعفر اسلامی افزود: برای شناسایی مشکلات در استان و ارائه راه حل‌ها، ۱۱۷ طرح به دبیرخانه مجمع بسیجیان هرمزگان ارسال، و از میان آن‌ها ۴ طرح برای اجرا انتخاب شد.


وی گفت: اکنون بیش از هزار و ۴۰۰ نخبه بسیجی در مجمع بسیجیان هرمزگان سازماندهی شده اند.


نماینده، ولی فقیه در هرمزگان در این مراسم گفت: تلاش برای ایجاد تمدن نوین اسلامی از مهمترین وظایف بسیجیان است.


حجت الاسلام و المسلمین عبادی زاده افزود: مقاومت مردم فلسطین، محکومیت جنایت‌های صهیونیست‌ها در غزه از سوی بسیاری از کشور‌های جهان، نشانه‌هایی از ایجاد زمینه برای شکل گیری تمدن نوین اسلامی است.

وی گفت: تنها با مشارکت بسیج است که می‌توان به ارتقاء فرهنگ عمومی و حل مشکلات اقتصادی ساحل نشینان امیدوار بود.


رئیس مرکز هماهنگی و هم اندیشی راهبردی بسیج نیز گفت: حماس با عملیات طوفان الاقصی نه تنها قدرت پوشالی صهیونیست‌ها و بلکه قدرت نظامی همه حامیان صهیونیست‌ها را در هم شکست.


سردار فضل الله با بیان این که صهیونیست‌ها نمایندگی دنیای استکبار را در منطقه برعهده دارند و به معنای واقعی متکی به قدرت‌های غربی بخصوص آمریکا، آلمان، انگلیس و فرانسه هستند افزود: ناکارآمدی دستگاه اطلاعاتی صهیونیست‌ها در عملیات طوفان مشخص و اعتماد به نفس ارتش جنایتکار صهیونیست‌ها نیز در این عملیات در هم شکسته شد و رویای چهارمین ارتش دنیا آشفته گشت و آنان حالا با ریختن بمب و موشک بر سر زنان و کودکان بدنبال بازیابی محور‌های قدرت خویش هستند.


وی گفت: جنگ در غزه میان کفر و اسلام است و دنیای کفر هر آنچه در اختیار دارد برای رژیم صهیونسیتی با تمام قوا به میدان آورده است، اما مردم غزه جز خدای متعال و محور مقاومت که بازوی الهی در نصرت رساندن به مظلومان است، یاری ندارد، اما بدانید که خدای متعال نصرت خویش را نصیب حال رزمندگان مقاومت خواهد کرد.


وی با اشاره به لزوم استفاده از ظرفیت‌های بسیج افزود: نخبگان بسیجی از مهمترین ظرفیت‌های کشور و توانمند در مطالبه گری هستند.


رئیس مرکز هماهنگی و هم اندیشی راهبردی بسیج گفت: مجمع بسیجیان مشکلات را شناسایی می‌کنند و برای حل آن‌ها راه چاره ارائه می‌دهند.


فرمانده سپاه امام سجاد هرمزگان نیز در این مجمع گفت: مجامع بسیج کانونی برای تعالی جامعه است.


سردار اباذر سالاری افزود: بسیجیان یادآور ایثارگری و صلابت و همواره منشأ خیر و برکات برای نظام و انقلاب هستند.


وی گفت: بسیج از ابتدای پیروزی انقلاب در دانشگاه انسان ساز خود به سمت تعالی حرکت کرد و در ادامه با فرماندهی رهبر معظم انقلاب شاهد هدایت‌گری شکوهمندی بوده‌ایم که بر عزت و اقتدار ملت ما افزوده است.

در ادامه این مراسم از خانواده شهیده سعادت سجادیان از شهدای مدافع سلامت هرمزگان، صدیقه رضایی پرستار نمونه، طرح‌های برتر و روسای مجامع شهرستانی مجمع بسیجیان هرمزگان تجلیل شد.


در این مراسم از کتاب اشتغال به توان مردم هم رونمایی شد.


این کتاب شامل عملکرد یک ساله مجمع بسیجیان هرمزگان است.


در پایان این مراسم بیانیه مجمع بسیجیان هرمزگان در ۵ بند قرائت شد.


در بخشی از این بیانیه آمده است ما بسیجیان هرمزگان از تمام توان خود برای کمک به دولت در حل مشکلات کشور استفاده می‌کنیم، زیرا می‌دانیم هرمزگان، مردم و بسیجیان این استان ظرفیت‌های بسیاری برای حل مشکلات دارند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها