کارشناس مسائل خاورمیانه گفت: باید از رسیدن هر کالایی از سوی جهان اسلام به سمت سرزمین های اشغالی جلوگیری شود.
کد خبر: ۱۴۲۸۹۰۵
باید از سلاح نفت علیه صهیونیستها استفاده کرد

سعدالله زارعی در گفتگو با جام جم آنلاین با اشاره به بیانات امروز رهبری گفت: در صحنه فعلی جنگ غزه رژیم جنایتکار اسرائیل هر جنایتی را علیه مردم بی‌پناه غزه مرتکب می‌شود و در ضمن تهدیداتی را هم متوجه لبنان و کرانه باختری می‌کند و در سوریه نیز دست به جنایت زده و برای دیگران شاخ و شانه می‌کشد.

وی افزود: از طرفی هم شاهد همراهی عملیاتی قدرت‌های غربی از جمله آمریکا، انگلیس،آلمان و فرانسه هستیم که با اعزام ناوهای جنگی و سلاح‌های خود در این عملیات اسرائیل شرکت می‌کنند، پس شاهدیم یک جبهه جهانی علیه یک باریکه باز شده است.

این کارشناس مسائل خاورمیانه تصریح کرد: در این میان تکلیف مسلمانان چیست؟ زمانی که به قطعه‌ای از آنها اینگونه مورد حمله واقع شده است. مشخص است که آنها باید از تمام ابزارهای خود برای مهار جنایات رژیم صهیونیستی استفاده کنند.

زارعی  یکی از این ابزارها را نفت و سایر پروژه‌های اقتصادی عنوان کرد و افزود: می‌بایست آنچه در این صحنه برای رژیم صهیونیستی کمک کننده محسوب می‌شود تحریم شده و از رسیدن هر  کالایی از سمت جهان اسلام به سمت سرزمین‌های اشغالی جلوگیری شود.

وی گفت: در این صحنه یک طرف علیه یک ملت جنایت می‌کند و ضمناً غاصب نیز هست بنابراین همسایگان صاحبان خانه باید با صراحت و بدون هیچگونه پرده پوشی و لکنت زبان این جنایت را محکوم کنند.

زارعی ادامه داد:  البته جهان اسلام جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم کرده است اما این محکومیت فعلی یک روزه نیست و هر روز نیاز به محکوم کردن هستیم کما اینکه هر روز شاهد ارسال سلاح از سوی غرب به اسرائیل هستیم بنابراین جهان اسلام نیز باید هر روز این جنایات را محکوم کند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها