بازی‌های آسیایی هانگژو ۲۰۲۲

تیم فوتبال امید از سد تایلند گذشت

تیم ملی فوتبال امید ایران در بازی دور یک هشتم نهایی بازی‌های آسیایی هانگژو، تایلند را ۲ بر صفر شکست داد و به دور بعدی صعود کرد.
کد خبر: ۱۴۲۴۰۶۱

به گزارش خبرنگار اعزامی جام جم به هانگژو، تیم‌های ملی فوتبال امید ایران و تایلند در دیدار دور یک هشتم نهایی بازی‌های آسیایی هانگژو از ساعت ۱۲ امروز (چهارشنبه) به مصاف هم رفتند که در پایان شاگردان رضا عنایتی با نتیجه ۲-۰ پیروز شدند.

نیمه اول برای ایران با پاس به عقب اشتباه محمد خدابنده‌لو می‌رفت که بد شروع شود اما سیدحسین حسینی دقیقه ۳ شوت بازیکن حریف را به خوبی دفع کرد.

گل اول ایران (۱۵): فرصت طلبی ارسلان مطهری موجب شد او از غفلت دروازه‌بان حریف استفاده کرده و با قرار دادن پای خود در مسیر توپ، اولین گل ایران را به ثمر برساند.

در دقیقه ۴۰ تایلند موفق شد روی ضربه بورافا به گل برسد که به دلیل حضور این بازیکن در آفساید گل توسط کمک داور مردود اعلام شد.

حسینی در نیمه اول نمایش خوبی به اجرا گذاشت تا مانع باز شدن دروازه ایران شود. او در دقیقه ۴۴ ضربه فوتچان پس از نفوذ به سمت دروازه را به خوبی مهار کرد.

در دقایق ابتدایی نیمه دوم مطهری شانس خوبی داشت تا دومین گل در این بازی را به ثمر برساند که ضربه پرقدرت او توسط دروازه‌بان حریف دفع شد.

گل دوم ایران (۸۲): ممی‌زاده روی اشتباه مدافع حریف در محوطه جریمه فرصت گلزنی داشت که با خطای دروازه‌بان حریف متوقف شد. ضربه پنالتی اعلام شده را یاسین سلمانی به گل تبدیل کرد تا دومین گلزن ایران در این بازی باشد.

در ادامه موقعیت‌های خطرناکی شکل نگرفت تا در نهایت ایران با این پیروزی به دور یک چهارم نهایی صعود کند.

ایران در مرحله بعد با برنده بازی هنگ‌کنگ و فلسطین دیدار می‌کند.

ترکیب تیم امید ایران: سیدحسین حسینی، سینا شاه عباسی(۷۶- یاسین سلمانی)، سیدمجید نصیری، محمد خدابنده لو، امیر جعفری(۸۶- آریا برزگر)، سامان تورانیان، حسین گودرزی، امید حامدی فر(۴۶- فردین یوسفی)، محمد عمری(۶۲- محمد حسین اسلامی)، مهدی ممی زاده و ارسلان مطهری.

ترکیب تیم امید تایلند: نوفون لاخونفون، جاکراپونگ سانماهونگ، آنوساک جایفت(۷۳- چایاپیپات سوپونپاسوچ)، سونگچای تونگچام، ناکین ویستچت (۴۶- فیتاک فیمپائه)، پوراچت تودسانیت، واریس چولتونگ، سیتا بونلها، فونگساکون تریسات، کیتیساک فوتچان و یوتساکور بورافا.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها