مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان بوشهر؛

پرداخت ۳۷۸ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج

 مدیرشعب بانک توسعه تعاون استان بوشهر خبر داد؛

رشد 73 درصدی تسهیلات پرداختی

مدیرشعب بانک توسعه تعاون استان بوشهر از رشد 73 درصدی تسهیلات بانک توسعه تعاون طی 10 ماهه ابتدایی سال جاری در مقایسه با پایان سال گذشته خبر داد
کد خبر: ۱۳۹۷۶۸۹

به گزارش جام جم آنلاین بوشهر،سید علمدارشایان مدیرشعب بانک توسعه تعاون استان بوشهرضمن تبریک فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و چهل و چهارمین پیروزی انقلاب شکوهمنداسلامی به تعاونگران ، دولتمردان و اقشار مختلف جامعه درباره عملکرد اعتباری بانک در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد : شعب بانک توسعه تعاون در استان طی 10 ماه ابتدایی سال ۱۴۰۱ بیش از 5600 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده اند ، این میزان پرداختی به نسبت سال گذشته که بیش از 3240 میلیارد ریال بوده ، بیانگر رشد 73 درصدی تسهیلات دراین استان است.

وی افزود : در 10 ماه ابتدایی سال جاری تسهیلات پرداختی بانک توسعه تعاون در بخش کشاورزی به نزدیک 1000 میلیارد ریال رسیده است .

مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان بوشهر تاکید کرد: توسط شعب این بانک در بخش صنعت و معدن به تعداد 522 فقره پرونده تسهیلات بیش از 335 میلیارد ریال تا پایان دی ماه پرداخت شده است.

شایان خاطرنشان کرد : در بخش مسکن و ساختمان به میزان 365 میلیارد ریال تسهیلات در شبکه شعب بانک درسراسر استان پرداخت شده که رشد تقریبا 19 درصدی در این زمینه حاصل شده است.

مدیر شعب بانک توسعه تعاون تصریح کرد: تسهیلات اعطایی بانک در بخش خدمات و بازرگانی طی 10 ماه ابتدایی سال جاری از مرز 3181 میلیارد ریال فراتر رفته است که رشدی حدودا 65 درصدی در مقایسه با سال گذشته در این بخش محقق شده است.

 

جام جم آنلاین-زهرا ماندنیان فرد-خبرنگار

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها