عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله خطاب به متجاوزان:

سرانجامِ توطئه‌هایتان علیه یمن شکست است

عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله در سخنانی به شدت از امضای توافقنامه همکاری نظامی و امنیتی میان امارات و گروه موسوم به «شورای رهبری ریاست جمهوری یمن» انتقاد کرد و آن را اقدامی در راستای توجیه تداوم تجاوزگری ابوظبی در این کشور ارزیابی کرد.
کد خبر: ۱۳۹۰۲۰۳

به گزارش جام جم آنلاین، علی القحوم عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن طی توئیتی در این باره نوشت: اقدامات متجاوزان در این برهه دلیل روشنی بر تداوم اقدامات خصمانه آنها علیه یمن است و توافق اماراتی‌ها با دست ‌نشانده‌های مزدورشان برای همکاری امنیتی و نظامی نیز در راستای توجیه تداوم تجاوز با تاکتیک و شکلی جدید و در راستای پیاده سازی توطئه‌های شیطانی آنها انجام شده است.

القحوم ادامه داد: به کشورهای متجاوز می‌گوییم، توطئه‌هایتان ناگزیر به سنگ خواهد خورد و یمن به لطف خدا، آگاهی مردم، عظمت رهبری، ارتش و نیروهای امنیتی خود، طرح‌های اشغالگران را ناکام خواهد گذاشت و برخلاف میل آمریکا، انگلیس، عربستان و امارات پیروز خواهد شد.

این اظهارات پس از آن بیان شد که گروه دست نشانده موسوم به «شورای رهبری ریاست جمهوری یمن» پنجشنبه از امضای توافقی با ابوظبی برای همکاری نظامی و امنیتی میان دو طرف خبر داد.

عربستان سعودی همراه با امارات، بحرین، سودان، مصر و کویت در ششم فروردین سال ۱۳۹۴ با تشکیل به اصطلاح ائتلاف عربی تجاوز خود به کشور یمن را آغاز کرد اما پس از گذشت تقریبا هفت سال از این تجاوز وحشیانه، سایر هم‌پیمانان سعودی از این ائتلاف خارج شدند. 

منبع: ایرنا

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها