رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از به هم رسیدن یک مادر و پسر پس از ۲۹ سال دوری از یکدیگر با پیگیری‌های ماموران پلیس آگاهی خبر داد.
کد خبر: ۱۳۸۹۲۲۶

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ علی ولیپور گودرزی با اشاره به جزئیات این پرونده گفت: اوایل آذرماه امسال بود که مردی ۲۹ ساله‌ به اداره چهارم پلیس آگاهی مراجعه و اعلام کرد که از بدو تولد تا کنون از مادرش جدا شده و پس از چندین سال جست‌وجو هیچ ردی از او پیدا نکرده و از این رو مجبور شده تا به پلیس مراجعه کرده و درخواست کمک کند. این مرد که از زمان تولد با پدرش زندگی کرده بود، مدعی شد که پدرش نیز هیچ ارتباطی با خانواده مادرش نداشته و نتوانسته در یافتن مادرش به او کمک کند.

وی با اشاره به آغاز تحقیقات ماموران پلیس آگاهی برای یافتن مادر این مرد جوان، گفت:‌ ماموران پلیس با شناسایی بیمارستان محل تولد این فرد که در جنوب تهران واقع شده بود، به آنجا مراجعه کرده و سرنخ‌هایی از هویت مادر را به دست آوردند. در ادامه مدارک هویتی مادرش مورد استعلام قرار گرفت که در جریان آن مشخص شد که مادر در قید حیات است و در تهران زندگی می‌کند.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان اینکه پدر این مرد جوان، نام همسر اولش، یعنی مادر این فرد را از شناسنامه‌اش نیز پاک کرده و آن را به فرزندش نیز اعلام نکرده بود، گفت:‌ در ادامه با استفاده از سرنخ‌های موجود در بیمارستان، هویت مادر و محل زندگی وی شناسایی شده و ماموران این زن میانسال را به پلیس آگاهی دعوت کردند. با حضور زن در مقر انتظامی او پس از ۲۹ سال با فرزند گمشده‌اش روبه‌رو شد.

ولیپور گودرزی افزود:‌این زن در اظهارات خود به ماموران گفت که ۲۹ سال قبل و پس از تولد فرزندش باتوجه به اختلاف شدیدی که با همسرش داشته از وی جداشده و کودک را به او تحویل داده و زندگی جدیدی را آغاز کرده است. او پس از آغاز زندگی جدید و ازدواج مجدد، چندین سال دنبال فرزند خود در تهران گشته اما با توجه به تغییر نشانی خانه همسر سابق موفق به یافتن او نشده بود.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۱ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها