رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه؛

فراخوان تأسیس آموزشگاه رانندگی ویژه بانوان در کرمانشاه

سرهنگ محمد حیدری اظهار داشت: به منظور فراهم نمودن فضایی امن با شرایط خاص برای بانوان محترمی که قصد دریافت گواهینامه رانندگی پایه سوم دارند، آموزشگاه رانندگی ویژه بانوان در شهر کرمانشاه تأسیس می شود.
کد خبر: ۱۳۸۷۶۰۵

جام جم آنلاین؛ رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه: با مصوبه کمیسیون خدمات ترافیکی انتظامی استان کرمانشاه، تأسیس آموزشگاه رانندگی ویژه بانوان در شهر کرمانشاه در دستو کار قرار گرفت.

سرهنگ حیدری شرایط تأسیس آموزشگاه را به شرح ذیل عنوان و تصریح کرد: در این آموزشگاه صرفا کارکنان و مربیان خانم فعالیت خواهند داشت و باتوجه به اختصاصی بودن تاسیس جهت خدمات دهی به بانوان گرامی، متقاضی باید زن باشد.

۱. تابعیت جمهوری اسلامی ایران
۲. دارابودن سن حداقل ۲۵سال تمام.
۳. ارائه گواهی عدم اعتیاد به مواد مخدر و روان گردان.
۴. متاهل بودن.
۵. دارابودن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم.
۶. ارائه گواهی عدم سوءپیشینه کیفری.
۷. معرفی مکان اداری جهت آموزشگاه متناسب با آیین نامه اجرایی آموزشگاه های رانندگی مصوب هیات وزیران در سال ۱۳۹۷ (۱۳۰متر زیربنا دارای حیاط متمرکز به متراژ ۱۰۰متر با دسترسی به خیابان بالاتر از ۱۲ متر عرض- با فاصله ۱۰۰متر از خیابان اصلی- با فاصله ۱۵۰متری از مراکز نظامی و انتظامی در داخل شهر)
سرهنگ حیدری در پایان گفت: افراد واجدالشرایط می توانند در ساعات اداری به دایره امور آموزشگاه های رانندگی در ستاد پلیس راهور استان (روبروی سیلو) مراجعه نمایند.

 
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها