سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد پس از شکست تحقیرآمیز تیم تحت هدایتش برابر برنتفورد، شیاطین سرخ را مجبور کرد تا مسافت زیادی را بدوند.
کد خبر: ۱۳۷۶۵۱۹

به گزارش جام جم آنلاین، تیم فوتبال منچستریونایتد در تازه‌ترین دیدار خود در فصل جدید لیگ برتر انگلیس با نتیجه ۴ بر صفر مغلوب شد و «اریک تن‌هاخ» سرمربی هلندی و تازه‌وارد این تیم به عنوان تنبیه شاگردانش را مجبور کرد تا حدود ۱۴ کیلومتر بدوند.

البته این مسافت به طور دقیق ۱۳.۸ کیلومتر بود و انتخاب آن هم تصادفی نبوده و براساس گزارش‌ها این مسافت اختلاف دوندگی تیمش با بازیکنان برنتفورد در دیدار مذکور بوده است.

شیاطین سرخ در دیدار شنبه شب بدترین عملکرد خود را تا به امروز به نمایش گذاشته و در نیمه اول به طور تمام و کمال بازی را به حریف خود واگذار کردند.

مشکلات و ضعف‌های یونایتد در پست هافبک و دفاع به وضوح در طول بازی مشهود بود و شاگردان تن‌هاخ در نیمه اول چهار گل را دریافت کرده و سه گل از این چهار گل، نتیجه مستقیم اشتباه فردی بود.

تن‌هاخ که روی نیمکت یونایتد کاملا مستاصل به‌نظر می‌رسید پس از بازی گفت که از عدم دوندگی تیم به شدت عصبانی است؛ در بازی مذکور شاگردان او در مجموع ۹۵.۶ کیلومتر دویده بودند.

در پایان بازی، «کریستیانو رونالدو» حالت کاملا مایوس به خود گرفت و حتی به سرمربی و جمعیت حاضر در ورزشگاه بی‌محلی کرد.

باتوجه به عملکرد یونایتد بعد از دو بازی با حضور تن‌ هاخ، هیچ شکی وجود ندارد که این تیم به تزریق بازیکنان مستعد نیاز دارد و در صورتی که این اتفاق رخ ندهد، کار مرد هلندی در ادامه فصل سخت‌تر از قبل خواهد شد.

تنبیهی که تن‌هاخ برای شاگردان خود درنظر گرفت، به تنبیه استقلالی‌ها توسط «فیروز کریمی» در آذرماه ۸۶ بی‌شباهت نیست؛ کسی که پس از باخت ۳ بر ۲ استقلال برابر صنعت نفت، بازیکنان تیمش را مجبور کرد تا دور زمین بازی بدوند.

منبع: ایرنا

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها