سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین:

غافلگیری‌ های بسیاری در راه است

۴ فلسطینی شهید و ۱۹ نفر زخمی شدند

حمله هوایی رژیم صهیونیستی به غزه

منابع خبری فلسطین از حمله هوایی رژیم صهیونیستی به نوار غزه و شهادت یکی از فرماندهان ارشد جنبش جهاد اسلامی خبر دادند.
کد خبر: ۱۳۷۵۴۵۱

به گزارش جام جم آنلاین، عصر امروز جمعه، غزه هدف حمله هوایی ارتش رژیم صهیونیستی قرار گرفته است.

ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که عملیاتی تحت عنوان «صبح صادق» را در نوار غزه آغاز و به اهدافی حمله کرده است.

منابع بیمارستانی فلسطین گزارش دادند که در این حملات هوایی دو نفر از فلسطینیان شهید شده و ۱۹نفر هم زخمی شدند.

در همین رابطه، خبرگزاری «شهاب» اعلام کرد که اشغالگران یک واحد مسکونی در برج فلسطین در خیابان الشهداء در غرب شهر غزه را هدف قرار دادند.

اشغالگران اسرائیلی از ترس حملات راکتی و موشکی مقاومت فلسطین، از شهرک‌نشینان ساکن اطراف نوار غزه خواستند تا در مراکز امن و پناهگاه‌ها مستقر شوند.

همزمان شبکه المیادین از حمله رژیم صهیونیستی به شرق خان‌یونس خبر داد و اعلام کرد که اطلاعات حاکی از هدف قرار گرفتن یک خودرو در شرق غزه است.

شبکه خبری الجزیره به نقل از رسانه‌های صهیونیستی گزارش دادند که در این حمله هوایی، یکی از مواضع جنبش جهاد اسلامی هدف قرار گرفته است.

برخی منابع خبری فلسطین هم گزارش دادند که یکی از مسئولان «سرایا القدس» (شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی) در این حمله هوایی رژیم صهیونیستی هدف حمله قرار گرفته است.

در همین حال، منابع خبری عبری اعلام کردند که «تیسیر الجعبری» فرمانده سرایا القدس هدف این حملات قرار گرفته و ترور شده است.

منابع خبری فلسطین هم اعلام کردند که در حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به نوار غزه، «تیسیر الجعبری» فرمانده منطقه شمال در سرایا القدس به شهادت رسیده است.

وزارت بهداشت غزه گزارش داد که تعداد شهدای حمله اسرائیلی به غزه به چهار نفر افزایش یافت که یک نفر از آنان یک کودک پنچ ساله است.

جنبش جهاد اسلامی فلسطین و سریا القدس شاخه نظامی جنبش جهاد، شهادت تیسیر الجعبری در جنایت هوایی رژیم صهیونیستی را تسلیت گفت.

منبع: ایرنا

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها