اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد

کاهش دمای پایتخت از امشب

اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد

وزش باید نسبتا شدید در پایتخت

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، امروز و فردا (۲۵ و ۲۶ بهمن ماه) آسمان استان صاف تا قسمتی ابری به همراه وزش باد خواهد بود و در مناطق پرتردد شهری در بعضی ساعات غبار محلی مورد انتظار است.
کد خبر: ۱۳۵۴۶۱۷

به گزارش جام جم آنلاین، بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، از بعدازظهر امروز (۲۵ بهمن‌ماه) در پاره‌ای از نقاط به‌ویژه بخش‌های جنوبی و غربی استان گاهی وزش باد نسبتا شدید مورد انتظار است.

در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه (۲۷ و ۲۸ بهمن) با نفوذ سامانه بارشی افزایش ابرناکی و در بعضی ساعات در نیمه جنوبی استان، بارش پراکنده، در بخش‌های مرکزی استان بارش خفیف باران، در بخش های شمالی بارش باران و برف و در ارتفاعات مه و بارش برف پیش‌بینی می‌شود.

در روز جمعه (۲۹ بهمن) آسمان استان کمی ابری تا نیمه ابری و در مناطق پرتردد شهری همراه با افزایش تدریجی غبار محلی مورد انتظار خواهد بود همچنین از روز چهارشنبه (۲۷ بهمن) تا صبح جمعه (۲۹ بهمن) کاهش نسبی دما قابل انتظار است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه‌ فیروزکوه (امین آباد) با دمای ۹- درجه سانتیگراد سردترین نقاط استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

همچنین آسمان تهران فردا (۲۶ بهمن‌) صاف در بعضی ساعات همراه با غبار محلی با بیشترین و کمترین دمای ۱۳ و ۴ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود همچنین چهارشنبه (۲۷بهمن‌) آسمان تهران نیمه ابری گاهی ابری همراه با بارش پراکنده و وزش باد و بعضی ساعت‌ها غبار محلی خواهد بود و دمای هوا در گرم‌ترین و سردترین زمان به ۱۱ و ۴ درجه سانتیگراد می‌رسد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
صعود به عشق مردم وطنم

گفت‌وگوی «جام‌جم» با امیرمحمد دانایی،جوان‌ترین ایرانی صعودکننده به اورست در آستانه سفر به کوه وحشی

صعود به عشق مردم وطنم

نیازمندی ها